Co to jest i jak działa Nintendo Switch?

Nintendo Switch to kultowa konsola do gier, która podbiła serca użytkowników na całym świecie.


Obstawianie lekkiej atletyki, czyli zakłady bukmacherskie z okazji IO 2020 – jakich zakładów można się spodziewać?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała cały świat sportu, czego najlepszym dowodem była decyzja o przełożeniu Letnich Igrzysk Olimpijskich


Ubezpieczenie komunikacyjne – czym właściwie jest?

Ubezpieczenia komunikacyjne to polisy, które są przeznaczone dla kierowców. Mają chronić ich finanse przed konsekwencjami niektórych zdarzeń. W tym tekście opowiemy Ci nieco więcej o ubezpieczeniach. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać odpowiedni produkt.


Czym grozi przerwa w ubezpieczeniu OC?

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu mechanicznego, musisz wiedzieć, że do każdego pojazdu zarejestrowanego w Polsce trzeba mieć przypisane ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z jego użytkowaniem.


Który bank wybrać, biorąc kredyt

Do spraw finansowych, a do takich zalicza się zaciągnięcie kredytu, należy podchodzić rozważnie i odpowiedzialnie. Ważnym aspektem jest m.in. wybór banku, w którym pożyczy się pieniądze.


Jaką umowę podpisać z wykonawcą usługi?

W branży usług często zawieraną umową w ramach realizacji zlecenia jest umowa ustna. Jest ona tak samo wiążąca jak dokument spisany na papierze. Umowa pisemna ma jednak przewagę nad porozumieniem słownym i lepiej zabezpiecza interesy obu stron. Serwis Fixly podpowiada, jaką umowę podpisać i na co zwrócić przy tym uwagę.


Wyjazd w czasie pandemii – na co zwrócić szczególną uwagę?

Pandemia nie odpuszcza, a druga fala zachorowań skutecznie paraliżuje życie milionów osób. Jak jednak będą wyglądać najbliższe ferie zimowe albo letnie wakacje? Z pewnością będą odbywać się w cieniu wirusa. Sprawdź, o czym powinieneś pamiętać, przed spakowaniem walizek.


Live z Funduszami

Inna forma, ale idea ciągle ta sama – promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych.