Na Podkarpacie przez Lwów. Jest patent na problemy.

Lot do Lwowa jest ciekawą opcją dla tych, którym się spieszy do Polski.


Ubezpieczenie komunikacyjne – czym właściwie jest?

Ubezpieczenia komunikacyjne to polisy, które są przeznaczone dla kierowców. Mają chronić ich finanse przed konsekwencjami niektórych zdarzeń. W tym tekście opowiemy Ci nieco więcej o ubezpieczeniach. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać odpowiedni produkt.


Przemyscy restauratorzy na skraju bankructwa.

Jest już pierwsza zapowiedź powrotu do pracy w Przemyślu wbrew zakazom rządu. To część większej akcji otwieraMY, która zaczyna obejmować Polskę.


Mężczyźni kobietom. Powstanie Społeczna Rada Kobiet.

Kobiece środowiska związane z lewicą uważają, że wybory do Rady Kobiet to farsa.


Czym grozi przerwa w ubezpieczeniu OC?

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu mechanicznego, musisz wiedzieć, że do każdego pojazdu zarejestrowanego w Polsce trzeba mieć przypisane ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z jego użytkowaniem.


Remont drogi do Malhowic. Sukces czy kompromitacja?

Jednak zapowiedź budowy ścieżki należy raczej traktować jako wyborczą obiecankę niż realną możliwość. Tam po prostu nie ma miejsca na ścieżkę rowerową.


W inkubatorze narodzi się nowy e-Przemyśl?

Pomysł rodzi się w głowie początkującego przedsiębiorcy, ale często nie jest on sobie w stanie poradzić z kwestiami prawnymi, czy administracyjnymi i potrzebuje wsparcia. Tu powinien  je otrzymać


Który bank wybrać, biorąc kredyt

Do spraw finansowych, a do takich zalicza się zaciągnięcie kredytu, należy podchodzić rozważnie i odpowiedzialnie. Ważnym aspektem jest m.in. wybór banku, w którym pożyczy się pieniądze.