Spektakularna metamorfoza w Projekcie Zdrowie! Pani Kasia 33 kg na minusie!

3 października 2020

Zawsze powtarzam, że siła jest kobietą, ale siła stojąca obok mnie przekroczyła wszelkie granice i udowodniła, że niemożliwe nie istnieje. Patrzę na te zdjęcia i mam ciary, jestem tak niewyobrażalnie dumna i szczęśliwa, że mogę uczestniczyć w tym procesie, bo Pani Kasia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa – wspomina  dietetyk.

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?

Decyzja ta nie należała do najłatwiejszych, miałam wiele obaw. Jestem objęta leczeniem onkologicznym, przeszłam bardzo ciężki zawał serca oraz usunięcie tarczycy. Najbardziej zależało mi na poprawie stanu zdrowia, moja waga wskazywała prawie 123 kg, a przejście kilku kroków było sporym wyczynem. Momentem przełomowym były zakupy, nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego rozmiaru, powiedziałam sobie, że muszę to zmienić!

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?

Niezdrowe jedzenie, nadmierna ilość soli i cukru, przetworzone produkty, podjadanie. Moim najgorszym nawykiem w tamtym czasie było zjadanie tabliczki czekolady przed snem.

Co Panią najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?

Kiedy podjęłam walkę o lepszą siebie, motorem napędowym była i nadal jest cudowna Pani dietetyk. W czasie kuracji bardzo mocno wspierają mnie również moje kochane dzieci – Asia i Kubuś. Bez tych wspaniałych osób nie wiem, czy dałabym radę. Motywowały mnie również efekty – spadek masy ciała  i centymetrów. Włączyłam aktywność i od razu poczułam się lepiej!

Czy brakowało Pani czegoś podczas diety?

Zdecydowanie nie! Choć nie ukrywam, że początki były ciężkie. Moja dieta była tak zbilansowana, że szybko nauczyłam się zdrowych nawyków. Odkryłam prawdziwy smak truskawki, bez kubka śmietany i cukru. Pomidor i każde inne warzywo bez ogromu soli też smakuje obłędnie.

Co powiedziałaby Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?

Myślę, że nie muszę nic mówić. Sama jestem żywym przykładem powiedzenia ,,Chcieć to móc’’. Skoro ja w wieku 51 lata dałam radę to tylko dowód na to, że każdy może. Trzeba tylko w siebie uwierzyć!
 
Czy jest Pani zadowolona z efektów, które udało się do tej pory Pani osiągnąć?

Oczywiście! Tyle już osiągnęłam, ale walczę o więcej!

Pani Kasia po metamorfozie
Pani Kasia przed kuracją

Nic dodać, nic ująć. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 720 846 955.

PROJEKT ZDROWIE– POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

e-mail: przemysl@projektzdrowie.info

ul. Sportowa 8a
37-700 Przemyśl
tel.: +48 720846955

 

Artykuł sponsorowany