Szukając pomysłu na wolny czas założyły grupę Pin Up Cherry`s [galeria zdjęć]

10 maja 2015

Kolorowe stroje w groszki, kratki do tego loki i mocny makijaż, to to co wyróżnia dziewczyny pin up. Przemyskie zwolenniczki tego trendu założyły grupę Pin Up Cherry`s i tym samym znalazły sposób na spędzanie wolnego czasu i oderwanie od obowiązków dnia codziennego.

Pin up określa trend wywodzący się z lat 40-50. Dziewczyny pin up były piękne, uśmiechnięte, ubrane w rozkloszowane sukienki lub skąpe stroje kąpielowe. Pojawiały się głównie na plakatach, które mężczyźni przypinali na ścianach i stąd właśnie wzięła się ich nazwa.

Trendem tym zauroczyły się cztery przemyślanki, które szukając pomysłu na wolny czas, odskoczni, pasji założyły grupę Pin Up Cherry`s.

Wisienka w ich nazwie, to jeden z elementów charakteryzujących ten rodzaj mody, któremu również towarzyszą kolorowe grochy, kratki, mocne makijaże i loki. Dziewczyny z Przemyśla zdecydowały się na ten rodzaj mody, gdyż jak same podkreślają jest on najbardziej kobiecy, każda z nas może się w nim odnaleźć. Szczególnie pozytywnie podchodzą do niego starsze panie wspominając swoją młodość opowiada Agnieszka, jedna z dziewczyn tej grupy. Same wynajdują stroje, które przerabia im koleżanka, starą się dopracować każdy szczegół swojego wizerunku aby w jak najpełniejszy sposób upodobnić się do lat 40. Ważna jest cała otoczka do tego.

Grupa mimo, że powstała zaledwie w lutym już może się poszczycić osiągnięciem jakim było zdobycie pierwszego miejsca przez Agnieszkę w konkursie Pin Up podczas zlotu aut amerykańskich w Hrubieszowie. Tytuł przypadł jednej, ale jest on zasługą wszystkich dziewczyn. To dopiero pierwszy sukces, ale dziewczyny bynajmniej nie zamierzają na nim poprzestać. Nie brakuje im pomysłów ani planów, jednym z nich jest współpraca z Zamkiem Kazimierzowskim czy też rzeszowskim aeroklubem. W przyszłości chciałyby również zorganizować w Przemyślu piknik Pin Up Girls, na który zaprosiłyby też grupy z innych miast. Są otwarte na wszelkie propozycje. To nie tylko zabawa, chciałybyśmy się zaangażować w różne akcje charytatywne, może mogłybyśmy komuś pomóc mówią o sobie.

W tym co robią wspierają je ich życiowi partnerzy. Radością jaką im daje grupa próbują zarazić innych. Udało im się namówić do założenia podobnej grupy koleżanki, które mieszkają w Anglii. W planie mają wspólną sesję.

Wyjazdy na ogólnopolskie imprezy, poza zabawą będą dla nich przy okazji sposobem aby promować nasze miasto.

Zapraszamy do dopingowania dziewczynom i podpatrywania ich poczynań na ich profilu facebookowym.

 

Anna Fortuna

[Not a valid template]