Rekrutacja do pracy w Holandii i Wielkiej Brytanii

18 marca 2017

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje nabór do pracy w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Rekrutacja do pracy w Wielkiej Brytanii dotyczy stanowiska pracownik magazynu, ze standardową stawką godzinową minimum £7-8. Jedynym wymaganiem dla osób aplikujących o zatrudnienie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Brytyjski partner organizując rekrutację oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w czwartek 23 marca o godz. 10:00, w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Langiewicza 15.

Warunki pracy w Holandii oraz oferty pracy w branży budowlanej dla cieśli szalunkowych, hydraulików, spawaczy, stolarzy i cieśli konstrukcyjnych oraz dekarzy przedstawi holenderski pracodawca na spotkaniach w środę 29 marca w Krośnie oraz w czwartek 30 marca w Przemyślu. Firma jest otwarta na rekrutację ludzi młodych po ukończonej szkole kierunkowej organizując dla nich płatne praktyki oraz fachowców po 50 roku życia z doświadczeniem w branży. Firma zapewnia zakwaterowanie, a dla chętnych organizuje w Holandii kurs języka holenderskiego. Miejsca pracy: Holandia Północna (Amsterdam) i Południowa (Rotterdam, Dordrecht), Brabancja Północna (Breda) oraz Utrecht przy budowie, przebudowie lub renowacji osiedli mieszkaniowych, apartamentowców, domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej.

Terminy i miejsca spotkań rekrutacyjnych:

– środa 29 marca, Oddział Zamiejscowy WUP w Krośnie, ul. Lewakowskiego 27b, godz. 10:00
– czwartek 30 marca, Oddział Zamiejscowy WUP w Przemyślu, ul. Kościuszki 2, godz. 10:00.

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane tymi ofertami pracy, mogą przesyłać swoje CV na adres poczty elektronicznej doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Więcej informacji można również uzyskać pod nr telefonu (17) 850 92 23. Usługi rekrutacyjne są bezpłatne.

Rekrutacja jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Realizowane w jej ramach działania odnoszą się do swobodnego przepływu pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz zapewnieniu klientom bezpiecznego i stabilnego zatrudnienia. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.