Zjedz śniadanie obok przemyskiego muzeum.

14 lipca 2016

W sobotę 23 lipca przyłącz się do „Śniadania na trawie”. Akcja odbędzie się w ogródku przed Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej.

Wpadnij do NAS, zjedz coś, pogadaj, podziel się SWOIMI spostrzeżeniami o mieście, o tym co się w nim dzieje lub dlaczego „nie dzieje się nic”. Mówimy STOP spolegliwości. Mówimy TAK wspólnym AKCJOM, które wynikną z naszego spotkania na ŚNIADANIU na TRAWIE. Czekamy na CIEBIE! 😀 – tymi słowami Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej zaprasza do wzięcia udziału w tej akcji.

Śniadanie na trawie będzie przypominało scenerię „telewizji śniadaniowej”, która będzie zależała od Was. Do wzięcia udziału w nim zaprasza się właścicieli restauracji i kawiarń, przedsiębiorców, mecenasów kultury, pracowników Urzędu Miasta i Starostwa, animatorów kultury, nauczycieli, bibliotekarzy i gliniarzy, Mieszkańców i Turystów oraz Sympatyków miasta 🙂 Słowem, wszystkich, którzy są zainteresowani tym, co dzieje się w mieście. IDEĄ spotkania jest rozmowa o kulturze w Przemyślu. Czy kultura jest nam potrzebna, czy miasto poradzi sobie bez niej? Macie SWOJE zdanie? Podzielcie się nim! Może wspólnie coś z tego wyjdzie. 🙂

Śniadanie potrwa od 10:00 – 13:00
Miejsce: ogródek przed Muzeum, Plac Berka Joselewicza 1

Śniadanie na trawie jest przedsmakiem „Pikniku w Środku Lata”, który odbędzie się 30 lipca (sobota) 2016.