Zamieszkaj w apartamentach przy ul. Tatarskiej 4

7 września 2020

Nowo powstająca inwestycja deweloperska Apartamenty Tatarska 4 niewątpliwie wyróżnia się wśród większości nowych osiedli, nie tylko w Przemyślu, ale również na Podkarpaciu. Elementy, które ją wyróżniają to przede wszystkim lokalizacja, architektura oraz potencjał inwestycyjny.

Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta Przemyśla, wśród zabudowań Starego Miasta Przemyśla. Pomimo centralnej lokalizacji, znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Lokalizacja gwarantuje dobry dostęp do komunikacji miejskiej, dworców PKP i PKS, lokali usługowych, restauracji i sklepów, a także zabytków takich jak Rynek Miasta Przemyśla (350 m), Zamek Kazimierzowski (500 m), Bazylika Archidiecezjalna (200 m), Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej (600 m) oraz wielu innych zabytków. Z uwagi na zlokalizowanie inwestycji na wzniesieniu, z okien oraz tarasów rozpościera się bezcenny widok na panoramę miasta oraz Dolinę Sanu.

Jednym z unikatowych elementów inwestycji jest jego architektura. Połączenie nowoczesnego budownictwa z architekturą starych kamienic czyni ją nie lada gratką dla koneserów. Jednym z budynków przy ul. Tatarskiej 4 jest kamienica dawnego internatu, która dostanie drugie życie. Osoby lubujące się w starym budownictwie otrzymają tutaj przestronne i wysokie na cztery metry pomieszczenia oraz jasne pokoje z uwagi na zachowanie formy i rozmiaru dawnej stolarki okiennej (drzwi balkonowe o wymiarach szer. 1,25 m, wys. 3,35 m oraz okna szer. 1,25 m, wys. 2,35 m). Dodatkowo wszystkie budynki będą wyposażone w windy, cena mieszkania obejmuje komórkę lokatorską, a chętni będą mogli wykupić własne miejsce postojowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym.

Przy zakupie mieszkań wielu klientów kieruje się potencjałem inwestycyjnym. Nasze mieszkania spełniają ten warunek w stu procentach. Niepowtarzalna lokalizacja pozwala na prowadzenie w lokalach działalności w zakresie najmu krótkoterminowego przez Booking lub Airbnb, skierowanej do turystów chcących zamieszkać w pobliżu wielu wartych uwagi zabytków oraz posiadać bliski dostęp do środków komunikacji.

W obecnej chwili prowadzimy sprzedaż mieszkań w ramach pierwszego etapu inwestycji obejmującego adaptację i remont budynku internatu oraz budowę budynku nowo projektowanego. Proponujemy Państwu 72 rozkładowe mieszkania o powierzchni od 27 m kw. do 94 m kw., w atrakcyjnych cenach od 4300 zł/m kw. do 5100 zł/m kw.

Wszelkie informacje otrzymacie Państwo bezpośrednio w biurze sprzedaży tj. w firmie Nieruchomości Galiszkiewicz i Foryś przy ul. Plac na Bramie 2 w Przemyślu, pod numerem telefonu 16-671-10-44 lub na naszej stronie internetowej pod adresem www.gifnieruchomosci.pl.

 

Artykuł sposnorowany