„Zabawkowy Raj” – przemyski sklep z wyjątkową ofertą dla dzieci

30 maja 2018

Stoisko „Zabawkowy Raj” w D.H. Szpak w Przemyślu to istny eden dla dziecka w każdym wieku. Dzięki bogatej ofercie każdy najmłodszy klient, nawet ten najbardziej wymagający znajdzie tu coś dla siebie.

Dzień Dziecka, zakończenie roku szkolnego, urodziny… każdy pretekst jest dobry aby wstąpić na stoisko „Zabawkowy Raj” i zrobić niespodziankę małemu człowiekowi. Bogata oferta tego miejsca oraz pojawiające się na bieżąco nowości zabawkowe powodują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Wciąż na topie są niewątpliwie modele do sklejania, które w Przemyślu coraz trudniej dostać. Wybierają je nie tylko dzieci, ale i starsi pasjonaci. W naszej ofercie mamy samochody, czołgi oraz samoloty. Można również dokupić akcesoria do tych modeli, czyli kleje, pędzelki, farbki. – mówi Izabela Świerczek, właścicielka stoiska „Zabawkowy Raj”.

Zabawkami, które nie tylko rozwijają sprawności manualne, ale i wyobraźnię są serie dla dzieci od 8 roku życia takie jak laboratorium chemiczne, fizyczne czy też mechatroniczne – w przypadku którego z jednego zestawu można ułożyć 10 modeli. Szczególnie polecane są tutaj roboty z serii Clementoni. Nie brakuje także zestawów naukowych do samodzielnego wykonania typowych dla dziewczynek, np. centrum urody, nauka o kwiatach. Godne polecenia są także puzzle – dla dzieci już od 2 roku życia i gry edukacyjne, np. „5 sekund”, „Milionerzy”, „Prawda czy fałsz”.

Popularnością wciąż cieszą się klocki, z których budowanie przeróżnych konstrukcji sprawia dzieciom dużą frajdę.
Poza tradycyjnymi zestawami Lego mamy też np. klocki Cobi – w tym zestawy z kolekcji historycznych, klocki Bambao – cieszące się dużym zainteresowaniem ze względu na jakość i dobrą cenę, oraz podobne do Lego Duplo klocki Blocks wyróżniające się starannym wykonaniem i dużą wytrzymałością, a ze względu na swoje wielkości zapewniające bezpieczną zabawę dzieciom już od trzeciego roku życia. – dodaje Izabela Świerczek.


„Zabawkowy Raj” poleca również m.in. pistolety na kulki wodne, jeździki i rowerki biegowe, hulajnogi. Hitem niewątpliwie są samochody elektryczne do jazdy dla dzieci. Posiadają one dwie funkcje, pierwsza przeznaczona jest dla młodszych dzieci i daje możliwość rodzicowi sterowania pojazdem przy użyciu pilota, druga zaś to opcja dla starszych, którzy mogą sami się nim poruszać. Rozchwytywane są także Laleczki LOL, w tej chwili występujące w serii Confetti. Są to małe laleczki niespodzianki, które odkrywają swoje funkcje w siedmiu krokach. Całość zapakowana jest w kulę, która może zamienić się w fotel lub domek dla ulubionej laleczki.


W swojej ofercie „Zabawkowy Raj” ma również lalki zarówno małe jak i te duże oraz wszelkie akcesoria dla nich (wózki, wanienki), zabawowe sprzęty domowe ( maszyny do szycia, deski do prasowania, naczynka), auta na sterowanie, zabawki drewniane, maskotki, serie dla maluchów – grzechotki, zabawki interaktywne. Nie brak również zabawek plenerowych – bańko-kosiarki, paletek, zabawek do wody i do ogrodu.

Klienci tego stoiska otrzymują karty rabatowe, dzięki którym mogą liczyć na zniżki. Warto również śledzić „Zabawkowy Raj” na facebooku i być na bieżąco z promocjami. Najbliższe rabaty już w piątek z okazji Dnia Dziecka -10% na wszystko.