VII Piknik Rodzinny przy SP nr 4 w Przemyślu już w najbliższą środę

29 maja 2018

W dniu 30 maja, na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu odbędzie się VII Piknik Rodzinny pod hasłem „Czyste powietrze to zdrowie lepsze”. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka funduszy i karmy dla zwierząt ze schroniska w Orzechowcach.

Wstępem do imprezy będzie turniej piłkarski, który rozpocznie się o godz. 15 na boisku Salezjańskim. Piknik Rodzinny przy SP nr 4 oficjalnie wystartuje o godz. 17.

Na uczestników pikniku czekać będzie wiele niespodzianek m.in: zjeżdżalnie, konkursy, stoiska gastronomiczne, turnieje sportowe – w tym na zakończenie mecz reprezentacji księży z organizatorami, a także pokazy służb mundurowych oraz występy artystyczne.
Tegoroczne hasło pikniku „Czyste powietrze to zdrowie lepsze” ma za zadanie zwrócić uwagę właśnie na ten aspekt zdrowotny. Dlatego też podczas imprezy pracownicy Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu będą mieli swoje stanowiska, gdzie będzie można się przebadać.

Podczas pikniku odbędzie się zbiórka funduszy i karmy dla zwierząt przeprowadzona przez pracowników schroniska w Orzechowcach.

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu, Zarząd Osiedla nr 5 „Salezjańskie”, przemyscy radni Maciej Kamiński i Robert Bal, Salos – Mariusz Zamirski.