W przemyskiej Galerii ”Sanowa” odbyła się adopcja psów [Galeria zdjęć]

17 kwietnia 2016

Z roku na rok przybywa zainteresowanych akcją adopcji psów jaka odbywa się w Galerii „Sanowa”. Podczas tegorocznej nowy dom znalazło siedmiu pupili.

Akcję adopcji psów, która odbyła się w Galerii „Sanowa” organizuje Centrum Adopcyjne Lecznicy „Ada”. Tym razem na nowy dom czekało osiem psów, siedmiu z nich poszczęściło się, a jeden na nowych właścicieli musiał poczekać jeszcze kilka dni. Ci, którzy zdecydowali się przygarnąć pupila otrzymali bon w wysokości 100 zł na usługi weterynaryjne. Muszą się oni również liczyć iż wolontariusze odwiedzą ich chcąc skontrolować w jakich warunkach żyją zaadoptowane psy.

Podczas akcji można było uzyskać darmowe porady i konsultacje dotyczące zwierzaków. Dla dzieci przygotowano konkurs plastyczny „Narysuj swojego pupila”. Była to także okazja do zbierania karmy, która później trafiła do Lecznicy oraz Schroniska w Orzechowcach.

Psy, które przekazywane są do adopcji z „Ady”, to w większości zwierzaki, które do Kliniki Weterynaryjnej trafiły w bardzo ciężkim stanie, zarówno fizycznym jak i psychicznym. Dzięki wytrwałości, opiekuńczości i ogromnemu sercu tamtejszych lekarzy dochodzą do siebie, by później móc trafić do domu, w którym będą traktowani jak przyjaciele.

Tegoroczna adopcja psów w Galerii „Sanowa” to już czwarta edycja.

Anna Fortuna

no images were found