„PrzeJuwenalia” odbędzie się 14 maja

Samorząd studentów Pańwstowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu organizuje „PrzeJuwenalia”. Impreza odbędzie się w dniu 14 maja.

W dniu 14 maja samorząd studencki PWSW organizuje imprezę plenerową – Przemyskie Juwenalia „PrzeJuwenalia”, która tak jak zeszłoroczna edycja odbędzie się na dolnej stacji wyciągu narciarskiego POSiR przy ul. Sanockiej. W programie imprezy znajdować będą się występy artystów rockowych i hip-hopowych. Impreza będzie miała charakter masowy, skierowana głównie do studentów z całego regionu, ale także młodzieży i mieszkańców Przemyśla jak i okolic.
Impreza ta organizowana jest przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, wydarzenie wspierane jest przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „ZAMEK”, objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla oraz księcia Jana Lubomirskiego Lanckorońskiego – prezesa Fundacji Książąt Lubomirskich.

Bieżące informacje na temat tego wydarzenia znajdziemy na profilu na facebooka https://www.facebook.com/przejuwenalia/ .