UKS Orlik Przemyśl 2007 trzecią drużyną Podkarpacia

22/01/2018
1058 Views

W Kielnarowej rozegrano Wojewódzki Turniej Finałowy o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w kategorii U-11. UKS Orlik Przemyśl zajął trzecie miejsce spośród 8 najlepszych drużyn na Podkarpaciu.


Orlik zakończył turniej odnosząc 4 zwycięstwa, jeden remis i 2 porażki. Trzecie miejsce w stawce 32 drużyn biorących udział w Mistrzostwach Podkarpacia jest niewątpliwie dużym sukcesem przemyskiej drużyny, której człon stanowili chłopcy z rocznika 2008r.

Jednak biorąc pod uwagę to, że w meczu z późniejszym zwycięzcą przegraliśmy 0-1 w dość kuriozalnych okolicznościach ( bramka samobójcza – błąd, który uczy pokory jest lepszy niż sukces, który czyni aroganckim ) możemy czuć lekki niedosyt, tym bardziej że mieliśmy świetne okazje do strzelenia bramki i awans do finałów w Warszawie jeszcze w tym roku. Chciałbym podziękować szczególnie naszym “Małym” autorom tego sukcesu, którzy w pokonanym polu zostawili uznane Akademie nie tylko na Podkarpaciu, wygrywając bardzo trudne eliminacje tydzień temu bez porażki, kończąc dzisiaj w finale na 3 miejscu – mówi trener UKS Orlik Przemyśl Henryk Łaskarzewski.
UKS Orlik wystąpił w składzie: Jakub Jaroch, Szymon Dudek, Wiktor Hatalski, Sergiusz Rożak, Jan Borysławski, Karol Banasik, Hubert Kędziora, oraz Rafał Ślisz. Trzeba dodać, że nieobecni podczas finału z powodu choroby, ale grający w eliminacjach Mateusz Bobrowicz, Tymek Sociński, Radziu Kołodziej, Szymon Augustyniak, Michał Grabowski oraz Mateusz Barszczak mieli swój udział w tym sukcesie. Trener: Henryk Łaskarzewski, asystent: Mariusz Kędziora, kierownik: Sylwester Hatalski.

Wyniki:
1. APPN Mielec – 17 pkt
2. Soccer Ropczyce – 15 pkt
3. UKS Orlik Przemyśl – 13 pkt
4. Beniaminek Krosno – 12 pkt
5. Stal Łańcut – 10 pkt
6. Orzełek Przeworsk – 6 pkt
7. Sparta Leżajsk – 5 pkt
8. Grunwald Budziwój – 0 pkt

Gratulujemy naszym kolegom – drużynie Piłkarskich Nadziei z Mielca pierwszego miejsca i trzymamy za nich kciuki w Turnieju finałowym o Mistrzostwo Polski. Pozostałym ekipom za walkę do końca, ale w duchu fair play. Osobiste podziękowania należą się p. Sylwkowi Hatalskiemu za organizację wyjazdów tej grupy – dodaje H.Łaskarzewski.


Inne wiadomości

Miasto Przemyśl przebuduje ulicę Wysockiego. Na ulicę Bielskiego nie wystarczy już jednak pieniędzy
Przemyśl
728 views
Przemyśl
728 views

Miasto Przemyśl przebuduje ulicę Wysockiego. Na ulicę Bielskiego nie wystarczy już jednak pieniędzy

af - 20/05/2018

Dzięki programowi rządowemu Miasto przebuduje dalszą część ulicy Wysockiego. Modernizacji miała zostać poddana również ulica Bielskiego, jednak ze względu na…

Milion złotych na budżet obywatelski Przemyśla na rok 2019
Przemyśl
271 views
Przemyśl
271 views

Milion złotych na budżet obywatelski Przemyśla na rok 2019

af - 20/05/2018

Na budżet obywatelski w 2019 r. miasto Przemyśl przeznaczy ponad 1 milion złotych. Będzie to kwota większa niż ta przeznaczona…

Przemyscy przedsiębiorcy nie wykorzystują rządowego programu
Przemyśl
484 views
Przemyśl
484 views

Przemyscy przedsiębiorcy nie wykorzystują rządowego programu

af - 20/05/2018

W ramach rządowego programu wsparcia dla małych i średnich miast, mali i średni przedsiębiorcy z Przemyśla mogą się starać na…