UKS Orlik Przemyśl 2007 trzecią drużyną Podkarpacia

22/01/2018
1201 Views

W Kielnarowej rozegrano Wojewódzki Turniej Finałowy o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w kategorii U-11. UKS Orlik Przemyśl zajął trzecie miejsce spośród 8 najlepszych drużyn na Podkarpaciu.


Orlik zakończył turniej odnosząc 4 zwycięstwa, jeden remis i 2 porażki. Trzecie miejsce w stawce 32 drużyn biorących udział w Mistrzostwach Podkarpacia jest niewątpliwie dużym sukcesem przemyskiej drużyny, której człon stanowili chłopcy z rocznika 2008r.

Jednak biorąc pod uwagę to, że w meczu z późniejszym zwycięzcą przegraliśmy 0-1 w dość kuriozalnych okolicznościach ( bramka samobójcza – błąd, który uczy pokory jest lepszy niż sukces, który czyni aroganckim ) możemy czuć lekki niedosyt, tym bardziej że mieliśmy świetne okazje do strzelenia bramki i awans do finałów w Warszawie jeszcze w tym roku. Chciałbym podziękować szczególnie naszym “Małym” autorom tego sukcesu, którzy w pokonanym polu zostawili uznane Akademie nie tylko na Podkarpaciu, wygrywając bardzo trudne eliminacje tydzień temu bez porażki, kończąc dzisiaj w finale na 3 miejscu – mówi trener UKS Orlik Przemyśl Henryk Łaskarzewski.
UKS Orlik wystąpił w składzie: Jakub Jaroch, Szymon Dudek, Wiktor Hatalski, Sergiusz Rożak, Jan Borysławski, Karol Banasik, Hubert Kędziora, oraz Rafał Ślisz. Trzeba dodać, że nieobecni podczas finału z powodu choroby, ale grający w eliminacjach Mateusz Bobrowicz, Tymek Sociński, Radziu Kołodziej, Szymon Augustyniak, Michał Grabowski oraz Mateusz Barszczak mieli swój udział w tym sukcesie. Trener: Henryk Łaskarzewski, asystent: Mariusz Kędziora, kierownik: Sylwester Hatalski.

Wyniki:
1. APPN Mielec – 17 pkt
2. Soccer Ropczyce – 15 pkt
3. UKS Orlik Przemyśl – 13 pkt
4. Beniaminek Krosno – 12 pkt
5. Stal Łańcut – 10 pkt
6. Orzełek Przeworsk – 6 pkt
7. Sparta Leżajsk – 5 pkt
8. Grunwald Budziwój – 0 pkt

Gratulujemy naszym kolegom – drużynie Piłkarskich Nadziei z Mielca pierwszego miejsca i trzymamy za nich kciuki w Turnieju finałowym o Mistrzostwo Polski. Pozostałym ekipom za walkę do końca, ale w duchu fair play. Osobiste podziękowania należą się p. Sylwkowi Hatalskiemu za organizację wyjazdów tej grupy – dodaje H.Łaskarzewski.


Inne wiadomości

Wytropi nie tylko papierosy, ale i walutę – pierwszy taki pies na podkarpackiej granicy
Przemyśl - okolice
623 views
Przemyśl - okolice
623 views

Wytropi nie tylko papierosy, ale i walutę – pierwszy taki pies na podkarpackiej granicy

af - 14/08/2018

Od trzech miesięcy z funkcjonariuszami Służby Celno- Skarbowej na podkarpackim odcinku polsko- ukraińskiej granicy pracuje Nuta. Dualna labradorka ma nosa…

Studiuj w Sanoku! Przed Tobą wiele możliwości!
Promowane
499 views
Promowane
499 views

Studiuj w Sanoku! Przed Tobą wiele możliwości!

pg - 13/08/2018

Jeśli zastanawiasz się, jakie studia wybrać, a nie chcesz z różnych względów wyjeżdżać daleko od domu, sanocka PWSZ ma dla…

Przewoził przez granicę nabój do karabinu. Twierdził, że to talizman
Przemyśl
443 views
Przemyśl
443 views

Przewoził przez granicę nabój do karabinu. Twierdził, że to talizman

af - 13/08/2018

Obywatel Ukrainy próbował przewieźć przez granicę nabój do karabinu twierdząc, że to talizman. Z kolei w okolicach Wetliny, strażnicy graniczni…