UKS Orlik Przemyśl 2007 trzecią drużyną Podkarpacia

22/01/2018
1372 Views

W Kielnarowej rozegrano Wojewódzki Turniej Finałowy o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w kategorii U-11. UKS Orlik Przemyśl zajął trzecie miejsce spośród 8 najlepszych drużyn na Podkarpaciu.

Orlik zakończył turniej odnosząc 4 zwycięstwa, jeden remis i 2 porażki. Trzecie miejsce w stawce 32 drużyn biorących udział w Mistrzostwach Podkarpacia jest niewątpliwie dużym sukcesem przemyskiej drużyny, której człon stanowili chłopcy z rocznika 2008r.

Jednak biorąc pod uwagę to, że w meczu z późniejszym zwycięzcą przegraliśmy 0-1 w dość kuriozalnych okolicznościach ( bramka samobójcza – błąd, który uczy pokory jest lepszy niż sukces, który czyni aroganckim ) możemy czuć lekki niedosyt, tym bardziej że mieliśmy świetne okazje do strzelenia bramki i awans do finałów w Warszawie jeszcze w tym roku. Chciałbym podziękować szczególnie naszym “Małym” autorom tego sukcesu, którzy w pokonanym polu zostawili uznane Akademie nie tylko na Podkarpaciu, wygrywając bardzo trudne eliminacje tydzień temu bez porażki, kończąc dzisiaj w finale na 3 miejscu – mówi trener UKS Orlik Przemyśl Henryk Łaskarzewski.
UKS Orlik wystąpił w składzie: Jakub Jaroch, Szymon Dudek, Wiktor Hatalski, Sergiusz Rożak, Jan Borysławski, Karol Banasik, Hubert Kędziora, oraz Rafał Ślisz. Trzeba dodać, że nieobecni podczas finału z powodu choroby, ale grający w eliminacjach Mateusz Bobrowicz, Tymek Sociński, Radziu Kołodziej, Szymon Augustyniak, Michał Grabowski oraz Mateusz Barszczak mieli swój udział w tym sukcesie. Trener: Henryk Łaskarzewski, asystent: Mariusz Kędziora, kierownik: Sylwester Hatalski.

Wyniki:
1. APPN Mielec – 17 pkt
2. Soccer Ropczyce – 15 pkt
3. UKS Orlik Przemyśl – 13 pkt
4. Beniaminek Krosno – 12 pkt
5. Stal Łańcut – 10 pkt
6. Orzełek Przeworsk – 6 pkt
7. Sparta Leżajsk – 5 pkt
8. Grunwald Budziwój – 0 pkt

Gratulujemy naszym kolegom – drużynie Piłkarskich Nadziei z Mielca pierwszego miejsca i trzymamy za nich kciuki w Turnieju finałowym o Mistrzostwo Polski. Pozostałym ekipom za walkę do końca, ale w duchu fair play. Osobiste podziękowania należą się p. Sylwkowi Hatalskiemu za organizację wyjazdów tej grupy – dodaje H.Łaskarzewski.

Inne wiadomości

Próbował przemycić przez granicę nielegalny towar
Wiadomości
210 views
Wiadomości
210 views

Próbował przemycić przez granicę nielegalny towar

af - 18/01/2019

Obywatel Niemiec próbował przemycić przez granicę alkohol i papierosy. Nielegalny towar przechwycili jednak funkcjonariusze Służby Celno - Skarbowej. 12 stycznia,…

Miało być bezpieczniej, wciąż nie jest
Wiadomości
736 views
Wiadomości
736 views

Miało być bezpieczniej, wciąż nie jest

af - 17/01/2019

Przesunięcie przejścia dla pieszych z ul.św. Jana na ul.Glazera miało poprawić bezpieczeństwo zarówno przechodniów jak i samych kierowców. Tak jednak…

Karnawałowy Koncert na scenie Zamku Kazimierzowskiego [galeria zdjęć]
Wiadomości
271 views
Wiadomości
271 views

Karnawałowy Koncert na scenie Zamku Kazimierzowskiego [galeria zdjęć]

af - 17/01/2019

11 stycznia na scenie Zamku Kazimierzowskiego odbył się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Przemyskiego BIG BANDU pod dyrekcją Antoniego Gurana oraz…