Robiąc zakupy w Tesco oddaj głos na Stowarzyszenie „Róża Wiatrów” i wesprzyj wyjazd przemyskich dzieci

8 marca 2017

Stowarzyszenie „Róża Wiatrów” zakwalifikowało się do II etapu konkursu Tesco „Decydujesz, pomagamy”, w którym główną nagrodą jest grand do przeznaczenia na realizację programu „Żeglarstwo bez barier”. Program opracowany i realizowany przez Stowarzyszenie „Róża Wiatrów” skierowany jest do dzieci i młodzieży w celu edukacji i popularyzacji żeglarstwa jako przeciwdziałanie uzależnień cywilizacyjnych, aktywnej formy wypoczynku i zdrowego trybu życia.
Dzięki grantowi Stowarzyszenie będzie mogło w tym roku zorganizować wyjazd dzieci i młodzieży – głównie z domu dziecka oraz z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 i 2 w Przemyślu – na Jezioro Solińskie, aby tam poczuły smak żeglarskiej przygody stojąc za sterem jachtów kabinowych.

Termin głosowania 08.03 – 04.04.2017 w sklepach Tesco na terenie miasta Przemyśla:
Przemyśl Lwowska 36,
Przemyśl Żeromskiego 9,
Przemyśl Boruty Spiechowicza 3.

Za każde dokonane zakupy w sklepach TESCO otrzymasz żeton, który należy wrzucić do oznaczonej urny i tym samym oddasz głos na projekt „Róży Wiatrów”.
Stowarzyszenie „Róża Wiatrów” w Przemyślu istnieje od 2014 roku umożliwiając dzieciom i młodzieży zdobywać uprawnienia żeglarskie i poznać czyste białe żeglarstwo śródlądowe i morskie. W roku 2015 utworzyli I Przemyską Sekcję Żeglarską. Obecnie starają się o środki na utworzenie sekcji OPTYMISTÓW dla najmłodszych, gdzie dzieci w wieku 7-13 lat będą mogły uczyć się praktycznej wiedzy żeglarskiej z uczestnictwem w regatach Optymistów.
Więcej informacji o naszej działalności można uzyskać na stronie:www.roza-przemysl.pl .