Ralph Kaminski & My Best Band on the World – koncert na przemyskiej Scenie Bunkier

8 marca 2017

W niedzielny wieczór na Scenie Bunkier wystąpił Ralph Kaminski & My Best Band in the World.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów i kompozytor tworzący autorską muzykę nawiązującą do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej. W 2016 roku wystąpił na festiwalu w Opolu razem z zespołem My Best Band in the World na scenie alternatywnej.

Ralph Kaminski jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Zdobywa wiele prestiżowych nagród i wyróżnień: Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, główna nagroda na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013, nominacja do prestiżowej nagrody artNoble 2014.
W branży muzycznej jego album „Morze” został okrzyknięty jednym z najciekawszych debiutów 2016 roku.

Na Scenie Bunkier wystąpili: Ralph Kaminski – wokal, Agnieszka Bigaj – pianino, wokale, Paweł Izdebski – gitary, wokale, Piotr Lewańczyk – gitara basowa, moog, wokale, Michał Piotrowski – perkusja, wokale, Magdalena Laskowska – skrzypce, wokale, Katarzyna Sylla – skrzypce, wokale, Kuba Jakubowski – wiolonczela, wokale.