Robert Majka wrócił do polityki

16 stycznia 2020

Wbrew swoim wcześniejszym zapowiedziom, poseł ubiegłej kadencji Robert Majka wrócił do aktywności politycznej. Majka pojawił się w ub. niedzielę w Warszawie pod siedzibą Polskiej Agencji Prasowej na proteście zorganizowanym przez stowarzyszenie Prawo do życia.

Protest był ukierunkowany na zwrócenie uwagi na sprawę zwiększenia przez Ministerstwo Zdrowia (nawet o 100 razy) dopuszczalnych norm promieniowania elektromagnetycznego, co pozwolić ma na wdrożenie i funkcjonowanie nowej technologii 5G. Stowarzyszenie Prawo do życia-według słów jego przedstawicieli- sugeruje istnienie systemowej  korupcji w Ministerstwie Cyfryzacji i sprzeciwia się wprowadzeniu 5G ze względu na brak badań dotyczących wpływu tej technologii na zdrowie ludzkie.

Czytaj także. Majka wyrasta na lidera znaczącego ruchu.

Majka wykorzystał protest nie tylko do poruszenia spraw nowej technologii, ale mówił o tzw. cenzurze prewencyjnej panującej w polskich mediach. W swoim wystąpieniu zaatakował także premiera M. Morawieckiego, a także liderów prawicowej Konfederacji za bezczynność i brak zaangażowania w sprawę 5G.

 

zdj.FB Prawo do życia