Przez dwa dni promowali w Przemyślu sztukę tatuażu [Galeria zdjęć]

26 czerwca 2017

W Przemyślu, w Bowling Japa Club odbył się 1.Przemyska Konwencja Tatuażu. W wydarzeniu udział wzięło ponad 20 tatuażystów z całej Polski.

Devil`s Days 1.Przemyska Konwencja Tatuażu to pierwsza tego typu impreza nie tylko w Przemyślu, ale i na Podkarpaciu. Przez dwa dni ponad 20 tatuażystów z całej Polski w Bowling Japa Club tworząc małe dzieła sztuki rywalizowało ze sobą w kilku kategoriach. W sobotę były to kategorie: tatuaż mały czarno-szary, tatuaż mały kolorowy, tatuaż duży czarno-szary, tatuaż duży kolorowy. Niedziela zaś upłynęła pod hasłem tatuażu realistycznego, komiksowego i diabelskiego. Zwycięzcy wyłonieni przez jury otrzymali statuetki z fajką.

Jeżdżę po całej Polsce na konwencje, jest to fajna impreza tak na prawdę dla osób w każdym wieku. Spotyka się na niej grono przyjaciół, którzy w ten sposób chcą promować sztukę tatuażu. W tym przypadku jest to dla mnie też promocja naszego miasta, na czym bardzo mi zależało – mówi pomysłodawca przemyskiej konwencji Kacper Malawski właściciel studia DsH Devil`s Hand Tatto.

Anna Fortuna

no images were found