Powstaje centrum handlowe SMOK. Wkrótce otwarcie!

1 sierpnia 2019

F. H. SMOK działa na rynku w branży odzieżowo – obuwniczej od wielu lat. W ostatnim czasie otwarta została galeria handlowa SMOK w Krośnie.

W naszych sklepach znajdziecie Państwo nie tylko towary importowane, lecz także wysokiej jakości polskie produkty. Od dłuższego czasu sklepy zaopatrywane są także w markową odzież i obuwie takich firm jak m.in.: 4F, PUMA,NIKE, REEBOK, ADIDAS. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i to w bardzo konkurencyjnych cenach.

Proponujemy Państwu wyłącznie asortyment, którego design oraz jakość wykonania stoją na najwyższym poziomie. Zakupione u nas ubrania i buty pozwalają poczuć się każdemu klientowi modnie i stylowo, ponieważ nasz towar jest starannie wyselekcjonowany w oparciu o najnowsze trendy.

W działalności naszej firmy stawiamy przede wszystkim na jakość i dobrą cenę, dzięki czemu udało nam się zdobyć zaufanie i sympatię wielu klientów.

Aktualnie kompletujemy zespół współpracowników do nowej galerii SMOK, która już wkrótce zostanie otwarta w Przemyślu przy ulicy Lwowskiej. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres smok.krosno@op.pl

 

Artykuł sponsorowany