Na ulicy Obozowej w Przemyślu pijany kierowca wjechał do rowu

2 lutego 2017

20-latek wjechał do przydrożnego rowu. Kierowca był nietrzeźwy, a samochód nie należał do niego. Wcześniej mężczyzna ukradł tablice rejestracyjne innego pojazdu i posługując się nimi skradł paliwo na stacji.

W miniony poniedziałek, o godz. 23:25, na ul. Obozowej w Przemyślu 20 -latek wjechał do przydrożnego rowu. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. W bagażniku pojazdu policjanci ujawnili kradzione tablice rejestracyjne. Ok godz.18 20 -latek korzystając z nich zatankował samochód na jednej ze stacji paliw w Przemyślu, po czym nie płacąc odjechał. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów.

20-letni mieszkaniec Przemyśla został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i krótkotrwałego użycia pojazdu, który należał do jego krewnego. Odpowie również za popełnione wykroczenia tj. kradzież paliwa oraz tablic rejestracyjnych i kierowanie pojazdem po drodze publicznej pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo -śledczego wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci dozoru.