W przemyskiej hali sportowej odbyły II Turniej Integracyjny [Galeria zdjęć]

2 lutego 2017

W dniu 24 stycznia w hali POSiR odbył się II Turniej Integracyjny. Udział w nim wzięło ok 70 chłopców.

Grupa około 70 chłopców podzielona została tradycyjnie na zespoły Ligii Mistrzów i po parogodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.

1.Manchester United
2.Bayern Monachium
3.Legia Warszawa
4.Borussia Dortmund
5.Manchester City
6.FC. Barcelona

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, które wręczył fundator – dyrektor POSiR Marek Osiadacz. Sędzia zawodów Kacper Krasicki z Jarosławia ocenił bardzo wysoko poziom nie tylko piłkarski, ale też zachowanie młodych piłkarzy na boisku jak i poza nim.

Po rywalizacji sportowej przystąpiono do części głównej zabawy, czyli konkursu wiedzy historycznej. Dzieciom z Przemyśla zadawał pytania Janusz Krasicki, a dzieciom z Jarosławia trener Henryk Łaskarzewski oraz Andrzej Fedejko. – Wiedza naszej młodzieży stała na bardzo wysokim poziomie, ale nagroda główna ufundowana przez prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golbę tym razem pojechała do Jarosławia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i wiedzę jaką zaprezentowali na turnieju. Pokazali dorosłym „niedorosłym” jak można się bawić i rywalizować wspólnie. Dziękuję także wszystkim fundatorom nagród i organizatorom tego nie łatwego przedsięwzięcia – powiedział trener Henryk Łaskarzewski.

Organizatorzy składają podziękowania dla: UKS Orlik Przemyśl, JKS Jarosław, POSiR-u Przemyśl, Wólczanka Wólka Pełkińska, Podkarpackiego ZPN, UM Przemyśl, firmy Hensfort Przemyśl.

no images were found