Kolejna odsłona Plenerowego Kina Letniego na przemyskim Rynku już w sobotę

18 sierpnia 2017

Już jutro, w sobotę 19 sierpnia rusza kolejna odsłona Plenerowego Kina Letniego na przemyskim Rynku.

O godz. 20.30 wyświetlony zostanie komediodramat „Już za tobą tęsknię”. Film przedstawia historię dwóch przyjaciółek, nierozłącznych odkąd poznały się jako małe dziewczynki. To wzruszająca, ciepła i przezabawna opowieść o wyjątkowej relacji, która nigdy nie zostanie przerwana, nawet gdy życie wystawi ją na ogromną próbę.

Drugim filmem tego wieczoru (o godz. 22.30) będzie „Furia” – amerykańsko-chińsko-brytyjski dramat wojenny z 2014 roku w reżyserii Davida Ayera z Bradem Pittem w roli głównej. Akcja filmu rozgrywa się na terytorium niemieckim u schyłku II wojny światowej. Alianci przygotowują się do ostatecznego uderzenia na Niemcy. Weteran wojenny Don „Wardaddy” Collier dowodzi czołgiem o nazwie Furia, w skład którego wchodzą: Boyd „Bible” Swan, Grady „Coon-Ass” Travis i Trini „Gordo” Garcia. Kiedy podczas bitwy ginie jeden z członków załogi, na jego miejsce zostaje przydzielony niedoświadczony w boju, szeregowy Norman Ellison, który z czasem zyskuje sobie przezwisko „Maszyna”.

Organizator Plenerowego Kina Letniego – Urząd Miejski dla pierwszych 100 osób, które  przybędą na przemyski Rynek, by wziąć udział w kinowym seansie pod gołym niebem zapewnia wygodne leżaki.