„Festiwal Wielkanocnych Pocztówek” w Galerii Sanowa

27 marca 2015

Od 15 marca do 29 marca 2015 r. w Galerii Sanowa odbywa się „Festiwal Wielkanocnych Pocztówek”.W ramach tego Festiwalu zorganizowano konkurs dla dzieci ze szkół podstawowych z Przemyśla i okolic oraz z placówek szkolno-wychowawczych pt. „Gigant pocztówki ozdabiamy i wycieczkę wygrywamy”.

Konkurs rozpoczął się 15 marca o godzinie 12:00, a zadanie konkursowe polegało na ozdobieniu gigantycznej pocztówki wielkanocnej. Następnie, przez kolejne 2 tygodnie trwa głosowanie na najładniejszą z nich. Aby móc oddać swój głos należy zrobić zakupy za kwotę min. 20 zł i odebrać kupon do głosowania od hostessy, który następnie należy wrzucić do urny znajdującej się przy stanowisku konkursowym. Dzieci, których pocztówka zdobędzie najwięcej głosów otrzymają voucher na wycieczkę szkolną o wartości 10 000 zł oraz nagrody pocieszenia ufundowane przez nasze sklepy i restauracje. Wielki finał naszego konkursu odbędzie się w dniu 29 marca.

Ponadto na wszystkie dzieci, które odwiedzą Galerię Sanowa w dniu 29 marca przygotowano mnóstwo atrakcji – warsztaty zdobienia pisanek i kartek wielkanocnych, mega gra „Rzut jajkami wielkanocnymi” oraz liczne konkursy z nagrodami.

Galeria Sanowa zaprasza do wspólnej zabawy oraz na świąteczne zakupy.