Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych w przemyskiej PWSW [Galeria zdjęć]

24 listopada 2017

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wzięli udział w ósmym Dniu Warsztatów i Wykładów Otwartych, który odbył się w dniu 24 listopada w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

W tym dniu uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych warsztatach i wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich PWSW. Była to też okazja aby zapoznali się z różnorodną ofertą dydaktyczną uczelni. Uczniowie wzięli również udział w licznych konkursach i quizach z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów i sponsorów tego wydarzenia.

Dla nauczycieli i opiekunów uczestniczących w warsztatach przygotowano Certyfikowane Szkolenie z zakresu: ,,Cyber-bezpieczeństwo” oraz ,,Narkotyki i dopalacze”, realizowane przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, w ramach programów profilaktycznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Tegoroczny Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych odbył się we współpracy z Komendą Miejską Policji w Przemyślu, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie, Powiatowym Urzędem Pracy w Przemyślu, Młodzieżowym Biurem Pracy OHP w Przemyślu.

Partnerami imprezy byli: Japa Bowling Club, Linia Kolejowa 102, Dwór Wapowce oraz Willa Bolestraszyce.

Sponsorzy: KFC Przemyśl, Kino Helios Przemyśl, Lejdis Fitnes Club, pizzerię Da Grasso, Bank Credit Agricole, Bank Pekao oraz Bank Zachodni WBK.

Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych objęli swoim Patronatem Honorowym: Wojewoda Podkarpacki, Starosta Lubaczowski, Starosta Przemyski, Prezydent Miasta Przemyśla oraz Wójt Gminy Żurawicy.

Anna Fortuna

no images were found