Do Przemyskich Podziemi zawita wystawa pięknych Zdjęć Zaczarowanych. Polecamy!

18 kwietnia 2018

W Przemyskich Podziemiach zaprezentowana zostanie wystawa Zdjęć Zaczarowanych „Adventures in Wonderland”. Wernisaż odbędzie się w piątek tj. 27 kwietnia o godzinie 18:00.

Adventures in Wonderland to kolekcja zdjęć zaczarowanych autorstwa Urszuli Kaczor oraz jej chłopaka- Waldemara van Deurse. Fotografie wykonano w rodzinnej miejscowości autorki, w Sędziszowie Młp..

To tutaj się urodziłam, to właśnie tu nauczyłam się jeździć na rowerze, to tutaj przeżyłam swoją pierwszą miłość i to tu przeżyłam pierwsze przyjaźnie. Z biegiem czasu zauważyłam, że wiele osób wyjeżdża w najdziwniejsze zakątki świata w poszukiwaniu “skarbu” lub “życiowej esencji”. Ja natomiast znalazłam naturalne piękno w naszym powiecie. Przekonałam się, że wystarczy spojrzeć na wszystko co nas otacza aby znaleźć to “coś”, co czyni nasze rodzinne miejsce wyjątkowym. – mówi Urszula Kaczor – “Adventures in Wonderland”, innymi słowy “Przygoda w Krainie Czarów”, to projekt mojej twórczości, który jest kumulacją moich własnych doświadczeń i częstokroć nieokiełznanej wyobraźni. Tematyka przedstawionych fotografii to głównie refleksja, która przede wszystkim nawiązuje do poszczególnych etapów mojego życia. Projekt jest pełen emocji i uczuć, które towarzyszyły mi w mojej drodze ku dorosłości.
Wystawę wcześniej obejrzeć można było w Sędziszowie Młp., Rzeszowie, a obecnie w Jaworznie.

Wejście na wystawę oraz wernisaż jest bezpłatne.