Co Wy na to? Walentynki na przemyskim Rynku

13 lutego 2017

Podobnie jak w roku ubiegłym tak i w tym Przemyśl będzie świętował Walentynki. Na ten dzień Przemyski Klaster Turystyczny przygotował szereg atrakcji.

We wtorek, 14 lutego Przemyski Klaster Turystyczny zaprasza do wspólnego świętowania Walentynek w Przemyślu. Wzorem ubiegłego roku drzewa w Rynku zaczerwienią się od walentynkowych serc. Wykonane przez siebie serca można będzie zawiesić samodzielnie lub złożyć do przygotowanych walentynkowych skrzynek pocztowych. Mogą to być podpisy, rysunki, wyznania miłości itp.

Od godziny 14.00 w tym wyjątkowym dniu Urząd Miejski zmieni swoje tablice na Urząd Miłości, a w jego holu będzie można własnoręcznie wykonać serduszko dla ukochanej osoby lub słodką walentynkową babeczkę. Na zakochanych czekać też będą przemyskie podziemia, gdzie początkujące młode stylistki będą układać darmowo fryzury, a dla najmłodszych przygotowane zostanie malowanie buziek.

W Rynku stanie wielka rama do zdjęć, w której będzie można się sfotografować na pięknym tle katedralnej wieży.

Warto pamiętać, że 14 lutego w kościele o.o. Franciszkanów przygotowywana jest specjalna woda, święcona przy asyście relikwii św. Walentego. Fiolka tej wody działa ponoć jak eliksir miłości z pewnością umocni uczucia ukochanej osoby.

Po godz. 20.00 świętowanie przeniesie się do przemyskich restauracji i pubów.