Biuro na godziny w Przemyślu

5 kwietnia 2019

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego wychodzi naprzeciw początkującym przedsiębiorcom.

PARR oferuje kompleksową pomoc w zakresie pozyskania środków, przygotowania wniosków o dofinansowanie założenia lub rozwoju działalności gospodarczej. Świadczy również usługi w zakresie przygotowania biznesplanów czy prognoz finansowych. Dzięki usłudze „Mikropożyczki” można uzyskać do 80 tys. złotych bez wkładu własnego m.in. na zakup lub rozbudowę obiektów handlowych.

To nie wszystko. PARR zajmuje się również usługami księgowymi, w tym obsługuje korespondencję z ZUS i US.

Najciekawiej przedstawia się usługa „Twoje biuro”. Daje ona możliwość zarejestrowania adresu firmowego w siedzibie PARR-u i prowadzenia przez agencję korespondencji przedsiębiorcy. Inaczej mówiąc, nie trzeba mieć własnego lokalu biurowego, bo w PARR-rze można zarejestrować adres firmowy. Jeśli jest taka potrzeba, przedsiębiorca może otrzymać pomieszczenie biurowe wraz z wyposażeniem na 2 godziny tygodniowo, przy czym obowiązują na cały okres trwania wymowy stałe dni i godziny. Koszt tej usługi to 100 zł netto miesięcznie.

 „Biuro na godziny” to kolejna oferta – jeśli przedsiębiorca potrzebuje więcej czasu na spotkanie biznesowe lub konferencję, otrzyma urządzony pokój biurowy z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Jedna godzina kosztuje 20 zł. Istnieje też możliwość wynajęcia sali konferencyjnej. Niewątpliwym atutem oferty PARR-u jest możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu.

Biura na godziny to coraz popularniejsza usługa w większych miastach Polski.