Artur Siódmiak poprowadzi trening w Birczy

14 marca 2017

Jeden z najlepszych piłkarzy ręcznych, Artur Siódmiak poprowadzi trening w Birczy. Będzie to nagroda za realizację wyzwania w ramach programu Kluby Sportowe Orange.

Przyjazd sportowca to nagroda dla klubu za realizację wyzwania „Kibice króla Artura” w ramach programu Kluby Sportowe Orange. Spotkanie odbędzie się 15 marca o 9:30 w Zespole Szkół w Birczy przy ulicy Parkowej 1.

To dla mnie bardzo ważne, że mogę spotkać się z tymi dzieciakami i porozmawiać o tym co daje w życiu sport. Powtarzam im za każdym razem, aby stawiali sobie małe cele do realizacji, nie zrażali się potknięciami i pomagali kolegom i koleżankom z drużyny. To z pewnością zaprocentuje w przyszłości – mówi Artur Siódmiak, polski piłkarz ręczny grający na pozycji obrotowego i ambasador programu Kluby Sportowe Orange.

UKS „Żaki” Bircza zajmuje 5 miejsce pod względem liczby zdobytych punktów w międzyklubowej grywalizacji realizowanej w ramach programu. W zeszłym roku młodzież z klubu miała także okazję spotkać się z Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką i Marcinem Urbasiem podczas Regionalnych Rozgrywek Klubów Sportowych Orange w Tyczynie niedaleko Rzeszowa.

To kolejne odwiedziny znanego sportowca w naszym klubie. W styczniu przyjechał do nas Marcin Urbaś, który przeprowadził profesjonalny trening lekkoatletyczny. Cieszę się, że realizacja sportowych wyzwań w ramach programu Kluby Sportowe Orange, daje szansę na takie spotkania. To mocno integruje naszych zawodników, kibiców i trenerów oraz motywuje nas do dalszej pracy – mówi Dariusz Pankiewicz pełniący funkcję trenera w UKS „Żaki” Bircza działającym przy Zespole Szkół w Birczy.