A miało być tak pięknie. Kina samochodowego nie będzie.

4 czerwca 2020

Informowaliśmy w maju o planach uruchomienia kina samochodowego w Przemyślu. Miało być odskocznią po okresie kwarantanny społecznej spowodowanej epidemią koronawirusa. Seanse zaplanowane były na parkingu obok dolnej stacji wyciągu narciarskiego przy ulicy Sanockiej.

Będzie jak w Ameryce. Rusza kino samochodowe.

Niestety organizator odwołał projekcje. Z oświadczenia opublikowanego przez operatora wynika, że bezpośrednią przyczyną fiaska projektu było zbyt niskie zainteresowanie seansami w Przemyślu. Organizator zwróci pieniądze za zakupione już bilety.

Z uwagi na to, że niestety nie udało nam się osiągnąć wymaganego minimum, jesteśmy zmuszeni na całkowite odwołanie obu seansów w Przemyślu. Nie jest dla nas łatwa decyzja. Chcielibyśmy bardzo podziękować osobom, które zakupiły bilety, tym samym wyraziły chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Wszystkie bilety, które trafiły na Wasze skrzynki mailowe tracą ważność z dniem publikacji oświadczenia, informujemy również, że koszty zakupu biletów zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie oraz liczymy na zrozumienie –

fragment komunikatu firmy BT Events 

 

Na pocieszenie dla fanów szerokiego ekranu, można przypomnieć, że już 6 czerwca rusza Kino Centrum przy ulicy Konarskiego, które proponuje nie tylko popularne tytuły, ale i seanse dla bardziej wymagającej publiczności w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

 

 

zdj.il. canva