Będzie jak w Ameryce. Rusza kino samochodowe.

20 maja 2020

W Przemyślu niedługo pojawi się kino samochodowe, podobne do tych znanych z amerykańskich filmów. Czas epidemii koronawirusa sprzyja rozwiązaniom, które gwarantują dystans społeczny i właśnie na to liczy podkrakowska firma BT Events, która zamierza zainwestować w Przemyślu. Pierwszy seans zapowiedziany jest na 5 czerwca.

Przedsięwzięcie ma czysto komercyjny charakter. Cena za bilet od jednego samochodu wynosić będzie 49,99 zł, a w  samochodzie równocześnie będą mogły przebywać maksymalnie trzy osoby. Seanse odbywać się będą na parkingu pod dolną stacją wyciągu narciarskiego przy ulicy Sanockiej.

Organizator zapewnia całkowite bezpieczeństwo, które zagwarantowane będzie m.in. za pomocą bezdotykowego systemu kontroli biletów. Oprócz Przemyśla firma zamierza zorganizować seanse filmowe w Tarnowie, Nowym Sączu, Niepołomicach, Sandomierzu, Olkuszu, Limanowej i Myślenicach. Na stronie BT Events niedługo ruszy możliwość rezerwowania biletów na seanse. Pojawi się także lista filmów, które mają być wyświetlane w tym oryginalnym kinie.

 

 

 

zdj.il.Canva