Zaprojektuj swoje mieszkanie na osiedlu Dzielnica Parkowa w Rzeszowie

29 grudnia 2016

Idealne mieszkanie to takie, które w stu procentach odpowiada naszym potrzebom. Ale, ponieważ każdy z nas jest inny i czego innego oczekuje od własnego M, dlatego też N.G. Development przygotował dla klientów rzeszowskiego rynku nieruchomości ofertę niezwykle różnorodną i bardzo bogatą. Deweloper poszedł o krok dalej. Kupujący, którzy uznają, że chcą jeszcze czegoś więcej, mogą wprowadzić zmiany lokatorskie. To możliwość stworzenia doskonałej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich.

Najważniejsza jest codzienność

Wykreowanie mieszkania perfekcyjnie dopasowanego do potrzeb jest kilkuetapowe. W pierwszej kolejności należy pochylić się nad rzutem mieszkania z naniesionymi projektami instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej wraz z projektem architektury. Można je otrzymać w biurze sprzedaży N.G. Development. Te niezbędne informacje pozwolą właściwie obrać kierunek zmian. Następnie warto dokładnie przeanalizować naszą codzienność, co w obecnym mieszkaniu jest wygodne, a co z kolei utrudnia nam funkcjonowanie. Warto też rozplanować rozmieszczenie mebli. To wszystko pozwoli np. na funkcjonalne rozmieszczenie punktów elektrycznych czy grzejników. Z pozoru to drobiazgi, ale gdy już zamieszkamy w swoim M, okaże się jak bardzo ułatwiają nam codzienność. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że zmiany lokatorskie związane są z koniecznością poniesienia pewnych kosztów, które muszą zostać wycenione. Warto jednak pamiętać, że im wcześniej zmiany są nanoszone, na początkowym etapie budowy, tym ich koszty są niższe.
Kolejnym krokiem w dopasowaniu mieszkania do siebie jest spotkanie z ekspertem dewelopera, w trakcie którego przeanalizowane zostaną wszystkie proponowane zmiany. Następnie taki projekt trafia do biura projektowego i podlega ocenie czy wszystkie zaproponowane zmiany są możliwe do wprowadzenia. Jeżeli tak, otrzymamy szacunkową wycenę, a po jej zaakceptowaniu pozostaje tylko czekać przeniesienia zmian z naszej wyobraźni do rzeczywistości.

Najważniejsze są potrzeby klienta

Program zmian lokatorskich prowadzony przez N.G. Development jest jednym z elementów nowoczesnego podejścia do potrzeb klientów rzeszowskiego rynku nieruchomości. Jest alternatywą dla tych, którzy chcą mieszkań bardzo zindywidualizowanych. I mimo, że to niezwykle atrakcyjna opcja dla wielu kupujących, to jednak wcale nie musi być ona niezbędna. Tym bardziej, że oferta mieszkań na osiedlach N.G. Development, Nasz Gaj oraz Dzielnica Parkowa, jest tak skomponowana, by odpowiadała jak najszerszemu gronu klientów. Kupujący mogą wybierać spośród aż 50 typów mieszkań, o bardzo zróżnicowanym metrażu od 30 do ponad 100 metrów kwadratowych i doskonale przemyślanych przestrzeniach. Daje to możliwość indywidualnego wyboru najbardziej dogodnej opcji, a tym samym ograniczenia wprowadzanych zmian do minimum, dzięki czemu w ofercie dewelopera swoje mieszkanie znajdują zarówno rodziny z dziećmi, jak i zapracowani single. Architekci projektujący te mieszkania szczególną uwagę skupili na stworzeniu kompaktowych przestrzeni, łatwych do aranżacji, które można organizować w dowolny sposób. Ich atutem jest także przemyślany rozkład z wydzieloną strefą nocną i dzienną.

Pomoc eksperta

N.G. Development zapewnia swoim klientom również możliwość spotkania z profesjonalnym doradcą, który odpowie na wszelkie pytania związane z mieszkaniem, a w razie jakichkolwiek wątpliwości doradzi najbardziej optymalne rozwiązanie. Taka rozmowa z profesjonalistą daje nie tylko możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich racjonalnych, takich, które są nam naprawdę niezbędne, ale też fachowe spojrzenie na rzeczywiste potrzeby kupującego. Takie wsparcie z pewnością pozwoli na stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do naszych potrzeb.

Wszelkich informacji i szczegółów dotyczących oferty i przedsprzedaży udziela biuro deweloperskie zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. 3-go Maja 13.
Odwiedź NGdevelopment.pl