Zapraszamy do wzięcia udziału w Pikniku Charytatywnym dla 10 -letniego Szymona Kowalskiego

9 czerwca 2016

W najbliższą sobotę, na stadionie Czuwaju odbędzie się Piknik Charytatywny dla 10 -letniego Szymona Kowalskiego. Chłopiec zmaga się z nowotworem pnia mózgu.

Szymon Kowalski, Maciej Kaczmarek, Tomasz Szymański oraz przemyscy radni Robert Bal i Maciej Kamiński postanowili zorganizować piknik, podczas którego zbierane będą pieniądze na wyjazdy i rehabilitację Szymona, 10 -letniego chłopca chorego na nowotwór pnia mózgu. Chcemy chociaż w niewielkim stopniu pomóc. Nikt nie może pozostać sam sobie w takich momentach. Wiemy, że sporo ludzi angażuje się w pomoc Szymonowi – dobrych serc, nie jest nigdy za wiele – mówią organizatorzy.

Piknik rozpocznie się w najbliższą sobotę, tj.11 czerwca, o godz. 14 na stadionie Czuwaju. Będzie to okazja aby spędzić aktywnie czas biorąc udział w rożnych zabawach, konkursach, grach, ucząc się tańczyć, a także bawiąc się przy muzyce na żywo. Na końcu pikniku zostanie rozegrany charytatywny turniej. Zbiórkę przeprowadzi Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, oddział w Przemyślu. Czekamy i liczymy na Waszą obecność.

Fot. tvpodkarpacka