Zapraszamy do Niedźwiadka na koncert na rzecz schroniska dla zwierząt w Orzechowcach

30 maja 2017

Zagrają na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Zapraszamy na koncert charytatywny rockowego zespołu 4decAdes.

Koncert charytatywny rockowego zespołu 4decAdes, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach odbędzie się 3 czerwca o godz. 19.00. w Klub Niedźwiadek.

Wstęp: od 5 zł – jeśli ktoś wrzuci więcej do puszki to tym lepiej dla zwierzaków.
Uczestnicy koncertu proszeni są również o karmę suchą i mokrą dla psów i kotów oraz akcesoria dla zwierząt (smycze, obroże, żwirek, itp.)

Zespół 4decAdes – skład zespołu:
* Jacek Świętochowski – klawisze
* Paweł Pajda – gitara
* Dawid Osieczko – bas
* Marek Ryniak – perkusja
* Magda – wokal

Zespół powstał niedawno, a jego członków połączyła przede wszystkim miłość do muzyki i przypadkowe spotkania. Założycielem zespołu jest Paweł Pajda, który jest także autorem większości kompozycji. W całym repertuarze zespołu jest tylko jeden cover, reszta to autorskie numery.

Trudno scharakteryzować rodzaj muzyki grany przez 4decAdes. Najbliżej jej chyba do rocka. Ale przede wszystkim jest to połączenie pięciu różnych muzycznych gustów i stylów, jakie prezentują jego członkowie – wychowani na muzyce z czterech różnych dekad. 4/5 zespołu mieszka w Przemyślu, a 1/5 w Krakowie, jednak na próby spotykają się regularnie.
Cały zespół ogromnie cieszy się z możliwości zagrania po raz pierwszy dla Orzechowskich zwierzaków. Najwierniejszym fanem zespołu jest 15-letni grzywacz chiński adoptowany ze schroniska (w Białymstoku) dwa lata temu. Jest on pomysłodawcą koncertu.

fot. Pixabay