Zapraszamy do akcji charytatywnej „Z Serca dla Reni” w Szkole Podstawowej nr 16 w Przemyślu

15 marca 2018

W Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu odbędzie się kiermasz charytatywny. Akcja „Z Serca dla Reni” towarzyszyć będzie szereg atrakcji.

Renia Zając jest uczennicą SP nr 16. Dziewczynka walczy z rakiem mózgu – rdzeniakiem. Jest już po operacji usunięcia guza oraz po zabiegu tracheotomii i ponownej rewizji tracheotomii. Obecnie Renia znajduje się na oddziale hematologiczno-onkologicznym, gdzie kontynuuje chemioterapię. Dziewczynce, która jest przykuta do szpitalnego łóżka nadal towarzyszy respirator.
Akcja charytatywna „Z Serca dla Reni” odbędzie się w dniu 22 marca, w SP nr 16 przy ul. Grunwaldzkiej 81 w Przemyślu.

Program:
16.00 – 19.00 rozpoczęcie: – kiermasz ozdób świątecznych
– malowanie twarzy, paznokci
– modelowanie balonów
– kiermasz domowych wypieków
16.30 – koncert chóru Triola i laureatów szkolnego konkursu „Mam talent”
17.00 – przedstawienie w wykonaniu uczniów 1a integracyjnej „Powitanie Wiosny”
17.45 – mecz siatkówki, nauczyciele kontra uczniowie

Nie bądźcie obojętni, ta dziewczynka potrzebuje naszej pomocy!!! Wystarczy odmówić sobie w ten dzień jakąś niewielką rzecz i przeznaczyć przysłowiowe 5 zł na leczenie Reni! MY tam będziemy a WY ??? Pokażmy, że w takich chwilach stanowimy jedną wielką jedność i stawmy się bardzo licznie wspomagając Renię w walce z chorobą.

Razem możemy dużo więcej – zachęca Zarząd Osiedla „Kmiecie”. Do wzięcia udziału w akcji zapraszają samorządowców i wszystkich mieszkańców naszego miasta.
SPONSORZY: Medyczno – Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu, Samorząd Szkolny, Świetlica Szkolna, Stowarzyszenie „Szkolne Marzenia” rodzice klasy 4 c oraz inni, których nie sposób wymienić, bo jest ich tak dużo.