Zagłosuj i pomóż Przemyskiej Bibliotece Publicznej zdobyć książki

9 października 2017

Przemyska Biblioteka Publiczna oraz pobliskie biblioteki gminne biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Kinder Mleczna Kanapka– Przerwa na wspólne czytanie”. Biorąc udział w głosowaniu pomagamy danej bibliotece zdobyć książki.

Ideą ogólnopolskiej akcji „Kinder Mleczna Kanapka-Przerwa na wspólne czytanie” jest popularyzowanie wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Oddając swój głos na wybraną bibliotekę pomagamy jej w zdobyciu książek.

W akcji bierze udział m.in. Przemyska Biblioteka Publiczna, Biblioteka Publiczna Gminy Przemyśl w Ujkowicach, Gminna Biblioteka Publiczna w Żurawicy i Krasiczynie.

Głosowanie trwa do 31 października br. Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos na bibliotekę.

Żeby zagłosować, należy zarejestrować się na stronie https://www.wspolneczytanie.pl a potem zalogować. Można także zagłosować bez rejestracji na stronie – logując się przy użyciu swojego konta na Facebooku.

W akcji przewidziano 20 nagród głównych oraz 100 nagród II stopnia.

20 zwycięskich bibliotek – z największą liczbą głosów – otrzyma zestawy 250 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki i 2 pufy do wspólnego czytania. Dla kolejnych 100 bibliotek przewidziane są zestawy 50 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki.

Wyniki zostaną ogłoszone 7 listopada.