Weź udział w charytatywnym rajdzie pieszym dla Sewerynka

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w charytatywnym rajdzie pieszym dla Sewerynka.

Rajd odbędzie się 27 stycznia (niedziela). Godzina i miejsce zbiórki: 8:00 przy Muzeum Dzwonów i Fajek (ul. Władycze 3). Trasa (10-12km): Muzeum Dzwonów i Fajek – Wzgórze zamkowe – Brama przemyska – Kruhel – Wapielnica – Kopiec Tatarski. Po zakończeniu wspólnej wędrówki planowane jest ognisko. Rajd zostanie poprowadzony przez przewodnika PTTK. Wpisowe 20zł.

https://web.facebook.com/events/2017262268572540/

Zysk z rajdu zostanie przekazany dla Sewerynka Garczewskiego, który urodził się z wagą poniżej 2kg. Seweryn od samego początku swojego życia musi zmagać się z takimi przeciwnościami jak ubytek międzykomorowy, choroby genetyczne, wada wzroku, problem z przetoką wrotno-systemową oraz szereg innych wad. Niestety jedynym rozwiązaniem jest przeszczep wątroby. Pieniądze, które uda nam się zebrać pomogą w jakimś stopniu w organizacji kosztownych wyjazdów rehabilitacyjnych, dodatkowych terapiach czy też w zakupie drogich leków po transplantacji, które zmuszony jest zażywać do końca życia. Nie bądźmy obojętni i pomóżmy wspólnie Sewerynkowi i jego rodzicom!

Przeszczep wątroby szansą dla 3,5 -letniego Seweryna z Przemyśla. Potrzebna pomoc

Zachęcamy także do zapoznania się ze stroną Szansa dla Sewerynka, tam można znaleźć więcej informacji na temat zbiórki oraz dane do przekazania 1% na leczenie Seweryna!

Organizatorem akcji jest grupa „Przemyskie Serca”, a partnerem PTTK.