Wesprzyj akcję przemyskiego Stowarzyszenia i dołóż cegiełkę do powstania „Kawiarenki pod semaforem”

29 marca 2018

Stowarzyszenie Linia 102.pl ruszyło ze zbiórką pieniędzy. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną m.in. na utworzenie muzeum kolejarskiego oraz kawiarenki w wagonach.

Stowarzyszenie Linia102.pl z Przemyśla, zwraca się do wszystkich miłośników, sympatyków o wsparcie finansowe za pomocą portalu pomagam.pl. Dzięki zebranym w ten sposób środkom zakupione zostaną i wyremontowane dwa wagony kolejowe, w których powstanie muzeum – sala pamięci nawiązująca do historii kolei w Przemyślu oraz „Kawiarenka pod semaforem przy linii 102.pl”, wybudowana zostanie także nowa drezynka turystyczna z napędem spalinowym lub elektrycznym, a także udrożnione zostanie torowisko nr 13 dla „Drezynki Przemyślanki”.

Miasto Przemyśl potrzebuje nowych atrakcji turystycznych. Niewątpliwie „Kawiarenka pod semaforem 102” wraz z wagonem tradycji kolejowych będzie atrakcją przyciągającą turystów i promującą nasze miasto – mówi Karol Gajdzik ze Stowarzyszenia Linia 102.pl.
Akcje społeczne jakie do tej pory zrealizowała Linia102.pl można zobaczyć zarówno na stronie fb linia102.pl jak i na youtube linia102.pl.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej Akcji „Pomóż Stowarzyszeniu linia 102.pl”. Nie pozostawajcie w cieniu. „Wszystkie ręce na tory – w górę podniesiemy semafory”. Kto z nami? ZAPRASZAMY – bo już wielki sukces mamy! To dzięki nam, ruszą pociągi w Bieszczady – Bo na nas już nie ma rady!! – zachęcają członkowie przemyskiego Stowarzyszenia.

Ponieważ Stowarzyszenie Linia 102.pl utrzymuje się jedynie ze składek członkowskich warto pomóc i wesprzeć w działaniu tych miłośników kolei, a tym samym dołożyć swoją cegiełkę i mieć wpływ na nowe inicjatywy w naszym mieście.
Zbiórka prowadzona jest na stronie https://pomagam.pl/linia102_pl .