W Przemyślu powstaje nowa wielomilionowa inwestycja

17 grudnia 2017

W Przemyślu powstaje wielomilionowa inwestycja – nowy magazyn logistyczny firmy Euroterm. Po uruchomieniu hali firma zatrudni kolejnych pracowników, dziś ma ich 150.

Budowę hali rozpoczęto 10 maja br., a jej odbiór zaplanowano na marzec 2018 r.
Inwestycja została zaplanowana w głównej mierze w oparciu o szeroko pojęty rozwój naszej firmy. Nieodłącznym i niezwykle ważnym elementem niniejszej inwestycji jest to, że pozwoli nam ona również na zwiększenie zatrudnienia. Już dziś w Eurotermie zatrudnionych jest ponad 150 osób. Po odbiorze i uruchomieniu hali dodatkowo zatrudnionych zostanie u nas co najmniej 20 osób. – mówi Michał Martowicz, prezes zarządu w Euroterm Sp. z o.o. Sp. K.

Magazyn pozwoli zwiększyć jakość dostaw do klientów, co przełoży się na rozwój firmy i zwiększy jej konkurencyjność na rynku.

Nowo budowany magazyn logistyczny ma powierzchnię ponad sześciu tysięcy metrów kwadratowych – przy czym zapewnia 6,5 tys. miejsc paletowych oraz antresolę, na której znajdzie się 4 tys. półek dla towarów drobnych. Hala obsługiwana będzie przez wózki systemowe, które będą jeździć po liniach indukcyjnych zainstalowanych w posadzce.
W obiekcie znajdować się będą również pomieszczenia biurowe i sale konferencyjne.

Fot. Agata Czereba

Więcej zdjęć na stronie Urzędu Miejskiego