W Przemyślu na ul. Chrobrego, w niedzielę odbył się piknik [galeria zdjęć]

29 maja 2016

W niedzielę 22 maja, na ul. Chrobrego w Przemyślu Zarządy Osiedla Krakowskie i Winna Góra zorganizowały wspólnie Piknik Rodzinny.

W tym dniu na mieszkańców osiedli czekało wiele konkursów i zabaw m.in.: przedstawienie dla rodziców, harcerskie podchody, konkurs wiedzy na temat H. Sienkiewicza, kalambury, mecz piłki nożnej, konkurs piosenki i recytatorski, konkurs kulinarny, muzyka na żywo.

Przepiękna pogoda, domowe wypieki, kiełbasa z ogniska i dobry nastrój towarzyszyły mieszkańcom w trakcie całej imprezy. Dodatkowo ekipa z Wioski Fantasy zorganizowała pokazy garncarstwa dla najmłodszych oraz turniej łuczniczy między osiedlami, przemyska Straż Miejska, konkurs wiedzy o ruchu drogowym.

Prowadzone też były badania słuchu przez firmę SłuchMed oraz badania medyczne wykonywane przez pracowników Szpitala Wojewódzkiego im. Ks. Pio w Przemyślu, a także pokaz pierwszej pomocy.

Piknik odbył się już po raz piąty i jak zapewniają przewodniczące obydwu osiedli z pewnością nie ostatni. Za jego zorganizowanie Zarządy serdecznie dziękują partnerom, bez których nie mogłaby się odbyć impreza, tj. prezydentowi Miasta Przemyśla Robertowi Chomie, Wojewódzkiemu Szpitalowi im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, Straży miejskiej w Przemyślu, Izbie Celnej w Przemyślu, Firmie SłuchMed, Wiosce Fantasy, Zespołowi Imperf.

Sponsorzy: wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Przemyśla Robert Bal, Sieć sklepów „PIOTRUŚ PAN”
Sklep Bricomarché w Przemyślu, Piekarnia „ŁASZEK”, Salon kosmetyczny „EXTRA”
Kręgielnia„CHOCHLIK”, Restauracja „NA GÓRCE”, Sklep komputerowy „KADEX KOMPUTER”, Klub „NEO”, MKS „Selgros” Lublin – Mistrzyniom Polski w piłce ręcznej.

Szczególne podziękowania dla : pana Lechocińskiego, pani Agnieszki Kołtuniak, Ks. Macieja Kandefara, Akcji Katolickiej przy parafii Św. Józefa Sebastiana Biskupa, a także wszystkim, którzy wsparli ich swoim zaangażowaniem i pomysłami.

Anna Fortuna

no images were found