W najbliższy weekend odbędą się II urodziny Rutyny Art

18 maja 2016

Podczas najbliższego weekendu nie może was zabraknąć na II urodzinach Rutyna Art. Tym razem do wydarzenia przyłączają przemyscy przedsiębiorcy, którzy na tą okazję ufundowali szereg atrakcyjnych nagród.

W dniach 20-21 maja Rutyna ART organizuje imprezę urodzinową już po raz drugi. W tym roku dość zaskakująco do imprezy przyłączyli się inni młodzi przedsiębiorcy, którzy zaoferowali szereg prezentów dla Gości i uczestników imprezy. Każdy z przedsiębiorców oferuję jakąś ze swoich usług. Będzie losowanie nagród – które są bardzo atrakcyjne. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące imprezy można znaleźć w wydarzeniu na facebooku.

Chciałabym zwrócić uwagę na fakt, że są firmy w naszym mieście, które nawzajem się wspierają. Wspaniale jest wiedzieć, że wśrod zawiści i wszechobecnej zazdrości można razem coś fajnego zrobić. Promować siebie i swoje usługi nawzajem – mówi właścicielka Rutyna Art Kamila Rutka – W większych miastach takie łączone akcje marketingowe są na stałe wpisane w imprezy. Na naszym podwórku nikt nie chce się wychylać. Biorąc pod uwagę fakt, iż ciężko jest prowadzić mały biznes w naszym mieście jestem dodatkowo zadowolona i podniecona faktem, że te firmy które tu za chwilę wymienię chcą rozdać ludziom tak wartosciowe prezenty z okazji naszych Rutynowych urodzin. To świadczy o tym, że jest w naszym mieście szansa na wielopoziomowa wspołpracę miedzy lokalnymi firmami. W Krakowie, Rzeszowie czy Warszawie przedsiębiorcy spotykaja się na śniadaniach i wymieniaja wizytówkami tworząc sobie siatkę kontaktów…może to jest początek takich działań w Przemyślu.

Partnerzy II urodzin Rutyna Art i ich nagrody dla uczestników wydarzenia :

1.Openfit cross training – 5 karnetów open

2. Bejttattoo studio – voucher na 1 sesję tatuażu

3. Glamour Izabela Kozberg Salon kosmetyczny – voucher na usługi o wartości 800 zł

4. Wioska Fantasy – kupon na organizację imprezy zamkniętej nocnej w wiosce

5. Paweł Kozioł fryzjer męski – 3 kupony na strzyżenie plus upominek

6. Ziaja sklep kosmetyczny – 6 kompletów kosmetyków

7. Restauracja BOSKO – voucher na 50 zł

8. Świat Piw – dwa kosze z piwami regionalnymi

9. Lody Kmiecie – 5 kuponów na 3 duże świderki

10. Radio Taxi Kresy – 3 gratisowe przejazdy

11. Sklep sportowo – turystyczny Erem Sport – buty z proponowanego przez fundatora modelu

12. Bauer Fitness – mata fitness, taśmy TRX, ręcznik plażowy, koszulka typu tank Bauer Fitness.

Każdy z przedsiębiorców daje na miarę swoich możliwości, to na co go stać, co chce wypromować.

Drugie urodziny Rutyna Art, to dwie noce dobrej zabawy z licznymi nagrodami i tortem. I jak obiecuje właścicielka, będzie to jeszcze lepsza impreza niż ubiegłoroczna. Każdy kto zapisze się na wydarzenie, na fb https://web.facebook.com/events/1082569928447781/ otrzyma niespodziankę.