W turnieju „Ekipa Na Euro” nasze województwo reprezentowała SP nr 1 w Przemyślu

15 czerwca 2016

Szkoła Podstawowa nr 1 w Przemyślu reprezentowała województwo podkarpackie w Finałowym Turnieju Ekipa Na Euro. W zawodach rywalizowało 14 drużyn z całej Polski.

W rozegranym 9 czerwca Ogólnopolskim Wielkim Finale Piłki Nożnej EKIPA NA EURO wystąpiła Szkoła Podstawowa nr 1 w Przemyślu, która wygrywając eliminacje na Podkarpaciu reprezentowała nasze województwo. W turnieju wzięło 14 drużyn z całej Polski.

W rozgrywkach grupowych nasza reprezentacja rozegrała trzy mecze remisując z zespołem SP Janki 3:3, wygrywając z SP Puławy 3:1 oraz Sp Gniezno 4:2 i tym samym zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie.

Szkoła SP1 z Przemyśla w półfinale wylosowała SP 210 Warszawa ulegając 6:0. W meczu o 3 miejsce SP 1 Przemyśl zmierzyła się z SP z Torunia 1:5. W finale SP 210 Warszawa wygrała z SP Konin 6:3

Możemy być dumni z naszych piłkarzy ponieważ zostawili w tyle takie duże miasta jak Wrocław, Kraków, Opole, Łódź , Zabrze, Puławy, Gniezno, Janki, Gliwice – mówi trener przemyskiej drużyny Grzegorz Gierczak – Dziękuje zawodnikom za zaangażowanie i ciężką pracę włożoną w ten dobry wynik. Podziękowania należą się również sponsorowi naszego wyjazdu Panu Mariuszowi Grabowskiemu dyrektorowi Centrum Handlowego Galeria Sanowa Przemyśl i Pani Monice Rokicie specjalistce do spraw marketingu Galerii Sanowa dzięki , którym zespół miał świetne warunki w trakcie dwudniowego pobytu w Łodzi.

Zespół wystąpił w składzie: Karol Walczyszewski, Kamil Fudali, Łukasz Starosta, Dominik Zaleszczyk, Filip Dobosz, Miłosz Kowalczyk.