UKS Orlik Przemyśl I w turnieju w ramach Orlik Cup 2017

5 lutego 2017

Emocje, piękne bramki i rywalizacja w duchu fair play towarzyszyły turniejowi ORLIK CUP 2017 edycja II rocznik 2006, który odbył się w dniu 28 stycznia w przemyskiej hali sportowej.

W rywalizacji wzięło odział łącznie 8 drużyn, ponad 90 zawodników. Wśród zaproszonych gości była drużyna z Ukrainy SMS MOŚCISKA oraz z województwa lubelskiego DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ co sprawiło, że był to turniej międzynarodowy i międzywojewódzki. Zawodnicy wysoko podnieśli poprzeczkę i tym samym poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Celne strzały, mocna obrona i finezyjne zagrania dobrze przygotowanych zawodników powodowały, że z zapartym tchem kibicowano.

Wyniki końcowe:

I miejsce UKS ORLIK PRZEMYŚL
II miejsce DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ
III miejsce SMS MOŚCISKA
IV miejsce UKS GIGANCI RADYMNO
V miejsce PIAST TUCZEMPY
VI miejsce 16 POLONIA PRZEMYŚL
VII miejsce CZUWAJ PRZEMYŚL
VIII miejsce SP KASZYCE

Królem strzelców został Edwan Dworak z PIAST TUCZEMPY zdobywając rekordową ilość 11 bramek, najlepszym bramkarzem turnieju został piłkarz DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ Adam Radliński, zaś nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju ufundowaną przez Macieja Kamińskiego radnego Miasta Przemyśla otrzymał Brajan Sromek z UKS ORLIK PRZEMYŚL.

Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim zawodnikom i ich trenerom oraz kibicom za sportową rywalizację, grę fair play i wspaniałe widowisko.