Tutaj zabawa jest nauką a nauka zabawą. Miejsce dla Twojego dziecka, jakiego w Przemyślu jeszcze nie było [Galeria]

19 kwietnia 2015

Chcesz żeby twoje dziecko uczestniczyło w ciekawych zajęciach albo potrzebujesz je pozostawić pod opieką by móc zrobić zakupy ? Jeśli tak, na przeciw twoim oczekiwaniom wychodzi Klub Edukacyjny „Baby Smile” mieszczący się przy ul.3 -go Maja21 A w Przemyślu.

Przy ulicy 3 -go Maja 21 A ( parking DH „Szpak”) powstał Klub Edukacyjny „Baby Smile”, który oferuje zajęcia edukacyjne dla najmłodszych, animacje, polisensoryczną salę zabaw oraz gabinet logopedyczny. Zajęcia prowadzone przez pedagogów i logopedów odbywają się od poniedziałku do piątku od godz. 16, a przewodzi im hasło „Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”.

W programie edukacyjnym znajdziemy zajęcia dla przedszkolaków przygotowujące do nauki j.angielskiego. Z nowym językiem najmłodsi zapoznają się poprzez ruch, muzykę oraz zajęcia artystyczno-plastyczne.

Dzieci do lat 11 mogą uczestniczyć w warsztatach teatralnych podczas, których przygotowują przedstawienie, które na finale zostanie zaprezentowane szerszej publiczności na dużej scenie. Zajęcia te wpływają na rozwijanie wyobraźni dziecka, a także jego kreatywności i twórczości.

Oferowane zajęcia logopedyczny w Klubie Edukacyjnym realizowane są poprzez naukę czytania metodą symultaniczno – sekwencyjną. Mogą w nich uczestniczyć już dzieci 2-3 letnie, ale nie tylko te które mają zaburzenia mowy, ale również i te, dla których czytanie stanowi problem. Przeprowadzane ćwiczenia usprawniają późniejszą edukację, zapobiegają ryzyku dysleksji oraz uczą rozumienia czytania. Dzięki tym ćwiczeniom maluchy łatwo i przyjemnie rozpoczynają przygodę z czytaniem.

Tutejsi pedagodzy z własnego doświadczenia wiedzą jak ciężka jest adaptacja najmłodszych dzieci wstępujących w szeregi przedszkolaków dlatego też stworzyli polisensoryczną salę zabaw, czyli taką która pobudza zmysły: słuchu, wzroku, dotyku, smaku i zapachu. W niej odbywają się zajęcia adaptacyjne dla rocznych już maluchów. Dzieci bawiąc się rozwijają kontakty z rówieśnikami, przystosowują się do nowego otoczenia i sytuacji pozostając bez obecności rodziców lub też spoglądających na nich z sali obok. Bajkowa sala zajęć przystosowana jest już pod nawet 6 miesięczne dzieci, a dzięki specjalistycznemu wyposażeniu wpływa na wszechstronny rozwój dziecka docelowo rozwijając wszystkie zmysły.

Klub Edukacyjny „Baby Smile”, to również miejsce, w którym od poniedziałku do piątku w godz.8-16 rodzice mogą zostawić dziecko chcąc np. zrobić zakupy. Godzinny koszt pobytu naszej pociechy wyniesie 15 zł, w tym czasie będzie ono uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach odbywających się w formie modułów ( m.in.: zajęcia plastyczno-techniczne, logika dla smyka) i zmieniających się co dwie godziny – w każdym dniu ten moduł będzie o innej porze, tak aby zapobiec monotonii.

Animatorzy organizują dni tematyczne w oparciu o motywy : Dzień Indiański, Dzień Smerfny, Dzień Bajkowy itp.

„Baby Smile” oferuje również możliwość urządzenia urodzin, a także zabaw okolicznościowych ( Andrzejki, Mikołajki, Dzień Dziecka, Dzień Pluszowego Misia).

Wszelkie informacje na temat Klubu udzielane są pod numerem tel. 731 908 543, e-mail: klubbabysmile@gmail.com , a także za pośrednictwem facebooka.

[Not a valid template]