Ten sam lecz zupełnie nowy sklep z zabawkami w Centrum Handlowym Szpak

25 lipca 2017

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? Chciałbyś swoim pociechom urozmaicić wakacyjny czas? Szeroką gamę zabawek dla dzieci w każdym wieku bez problemu znajdziesz na stoisku z zabawkami” ZABAWKOWY RAJ” w D.H.”Szpak”.

Jeden z najstarszych sklepów z zabawkami w Przemyślu – stoisko w D.H.”Szpak” niedawno zmieniło właściciela. Niezmienny jednak pozostaje tu bogaty asortyment oraz atrakcyjne ceny.

Będziemy się starali utrzymać renomę tego miejsca i jego konkurencyjność. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od zabawek edukacyjnych aż po te plenerowe. Na bieżąco uzupełniamy ofertę o nowości jakie pojawiają się na rynku zabawkowym. Dodatkowo wprowadziliśmy bardzo dużo zabawek edukacyjnych dla najmłodszych, w wieku od 0 do 3 lat.– mówi właścicielka stoiska Izabela Świerczek.
Wśród nowości znajdziemy tutaj np. różnego rodzaju spinnery, czyli trzy łopatki przymocowane do centralnego koła. Spinnerem można kręcić na nosie, głowie czy na palcach stóp. Gdy podrzuci się go powoli i równomiernie opada. Przy użyciu tej zabawki dzieci mogą też rywalizować między sobą w jak najdłuższym czasie kręcenia.

Kolejnym hitem równie pożądanym w ostatnim czasie jak spinnery jest także piłka zmyłka. Ma ona przesunięty środek ciężkości – tocząc się, nieoczekiwanie zmienia kierunek, a kiedy wydaje się, że już ją mamy, znowu ucieka w inną stronę.

W strefie zabawek edukacyjnych znajdziemy m.in. „Małego konstruktora”, czyli zabawkę do samodzielnego montażu. Każdy model składa się z elementów o różnym kształcie. W zestawie znajdują się narzędzia, którymi można skręcić i rozkręcić pojazd. Elementy zestawów można ze sobą łączyć tworząc własne konstrukcje. Tego typu zabawki rozwijają zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętności techniczne i cierpliwość oraz pomagają kształtować proces zapamiętywania.

W rozwijaniu zdolności poznawczych pomogą „Sekrety elektroniki”. Po te zestawy mogą już sięgać dzieci od lat sześciu interesujące się budową i funkcjonowaniem urządzeń elektronicznych. Wersja dla młodszych posiada ponumerowane elementy, które można składać na podstawie kolorowej obrazkowej instrukcji. Starsze dzieci będą poznawać działanie i nazwy poszczególnych elementów elektronicznych takich jak działanie silnika, przełączników , źródeł dźwięku i światła i wielu innych.

Świetną zabawą może być łączenie elementów i tworzenia różnych kształtów, np. zwierzątek, które w nocy będą świecić. Takie możliwości dają Bunchemsy – zestawy umożliwiające tworzenie kształtów w 3D.

Za pomocą „Zestawu Archeologa” dziecko przeniesie się w przeszłość. Za pomocą młotka i dłuta możesz wydobyć z ziemi pradawne skamieniałości.

Chcąc zachęcić dzieci do ruchu właścicielka stoiska proponuje zabawki plenerowe, a wśród nich np. rowerki biegowe, kosiarkę do puszczania baniek mydlanych czy też tarcze na rzepy do łapania piłki.

Zakupiona na stoisku” ZABAWKOWY RAJ” zabawka na prezent zostanie za darmo ozdobnie zapakowana.