Taneczna niedziela w Przemyślu

28 marca 2019

W niedzielę 31 marca odbędzie się w w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. Impreza organizowana jest przez Przemyską Fundację Rozwoju Tańca i Szkołę Tańca „A-Z” wraz z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. 

Tradycyjnie impreza została podzielona na 3 bloki taneczne – pierwszy rozpocznie się o godzinie 10:30, drugi o 14:00, ostani o 17:30. Sympatycy tańców towarzyskich będą mieli okazję obejrzeć pary taneczne startujące w różnych klasach tanecznych i kategoriach wiekowych.
Zobaczyć będzie można tańce standardowe  (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot i quickstep) oraz gorące tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive).

Impreza jest również okazją do świętowania jubileuszu 25 – lecia Szkoły Tańca „A-Z”, której zespoły zaprezentują się m.in. w salsie i caribbean show

Całodzienne bilety wstępu będą do nabycia w kasie w dniu imprezy –  normalny 20 zł, ulgowy 10 zł, dzieci do lat 7 – wstęp wolny.