Święto Pieroga w tym roku pechowe. Zawaliła się scena.[ZDJĘCIA].

Około godziny 14.30 nad podprzemyski  Ostrów przyszła chmura deszczu i porywisty wiatr. W wyniku mocnych podmuchów zawaliła się scena, na której miały odbyć się zabawy i koncert grupy Lombard. Zniszczeniu uległy też mniejsze konstrukcje i stragany wystawców. Ucierpiał jeden z organizatorów-został uderzony częścią konstrukcji namiotu w głowę i został odwieziony do szpitala. Na szczęście obrażenia okazały się niezbyt groźne.

Część artystyczna imprezy została odwołana. Strażacy po nawałnicy zabezpieczyli teren i odgrodzili zawaloną konstrukcję.

Mimo odwołania przez organizatora imprezy- Gminę Przemyśl- części artystycznej, na plac gdzie odbywało się Święto Pieroga przybyło sporo osób, a stoiska oferujące lokalne specjały pracowały mimo utrudnień. Można było, oprócz rozmaitych wersji pierogów, nabyć  ciasta, napoje, domowy smalec, ogórki czy też  pieroga biłgorajskiego.

Wypada mieć nadzieje, że limit pecha został wyczerpany i w kolejnych latach ta lubiana impreza będzie odbywać się bez zakłóceń.