Sukcesy przemyskiego Nurtu – poszukiwani sponsorzy

26 listopada 2014

Młodzi zawodnicy Nurtu bardzo dobrze zaprezentowali się w II Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym kadetów. Zawody rozegrano w Błażowej.

Podczas minionej soboty, w Błażowej odbył się II Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym kadetów. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Nurtu, którzy są jeszcze młodzikami, a grali w kategorii wyższej.

Z zawodników Nurtu najlepiej zaprezentowała się Martyna Stachniak, która w końcowej klasyfikacji zajęła III miejsce, na miejscu V znalazła się Justyna Sas. Wśród kadetów w czołowej 16 zawodników, która ma już zapewniony start w III Grand Prix Podkarpacia znalazło się trzech młodzików z przemyskiego klubu, Filip Bochnacki – zajął miejsce 13, Jakub Chmielowski – 14, Kamil Sas – 16.

Zarząd Klubu jest usatysfakcjonowany bardzo dobrymi wynikami szkolonej w klubie młodzieży. Niemal w każdym turnieju w kategoriach młodzieżowych zawodnicy Nurtu zajmują czołowe lokaty i godnie reprezentują klub i miasto i Przemyśl na arenie wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej.W najbliższym czasie 29- 30 listopada zawodnicy ci wystąpią w finale Mistrzostw Polski w Drużynowym Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych, który odbędzie się w Krakowie.

Udział w turniejach ogólnopolskich cieszy zarówno zawodników jak i trenerów, ale wyjazdy te zawsze są uwarunkowane finansami. Obecnie pracuje pieniędzy na starty w tego typu turniejach dlatego Klub zwraca się z wielką prośbą do wszystkich sympatyków sportu i do firm o wsparcie finansowe. W zamian oferują reklamę.