Spacerował w nocy z telewizorem. Przy mężczyźnie ujawniono narkotyki

4 kwietnia 2018

Mężczyzna spacerował w nocy niosąc telewizor. 39-latek miał przy sobie amfetaminę.

W nocy z 2/3 kwietnia, około godz. 23.15 policyjny patrol zwrócił uwagę na mężczyznę, który nerowo rozglądając się szedł ul. Ratuszową niosąc sporych rozmiarów telewizor LCD.
Policjanci ustalili, że to 39-letni mieszkaniec Przemyśla. Mężczyzna zachowywał się niespokojnie, nie potrafił wyjaśnić skąd ma telewizor, kilkakrotnie zmieniał wersję dotyczącą jego pochodzenia telewizora.

W chwili, gdy policjanci znaleźli przy mężczyźnie dwa woreczki foliowe, w których był kryształ i biały proszek, 39-latek stał się bardzo agresywny i nie podporządkowywał się poleceniom wydawanym przez funkcjonariuszy.

Przemyślanin został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zawartość woreczków została poddana badaniu. Testy potwierdziły, że biały proszek zawiera amfetaminę, natomiast skład białego kryształu będzie można potwierdzić w specjalistycznych badaniach.

W tym samym czasie funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia, gdzie mieszka mężczyzna. Ujawnili tam marihuanę. Wczoraj 39-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Po przesłuchaniu został zwolniony. Policjanci zwrócili mu telewizor, gdy potwierdzili, że otrzymał go w prezencie od znajomego.