Robert Choma senatorem. Prawda czy fałszywe pogłoski?

20 maja 2015

Od pewnego czasu wśród mieszkańców Przemyśla, rozchodzi się plotka dotycząca jego startu w wyborach parlamentarnych. Informacja ta znana jest chyba każdemu mieszkańcowi miasta. Wczoraj odniósł się do niej sam Robert Choma.

Od pewnego czasu w naszym mieście słychać pogłoski, że prezydent Robert Choma w tegorocznych jesiennych wyborach będzie kandydował na senatora. Jego obecne poczynania bardzo często odbierane są jako wstęp do kampanii wyborczej.

Podczas jednej z konferencji z mediami R.Choma poproszony o odniesienie się do tych pogłosek powiedział Nie otrzymałem żadnej propozycji startu w wyborach parlamentarnych. Po drugie podpisałem z narodem, który mnie wybrał kontrakt na cztery lata. Jeżeli dane mi będzie wypełnić ten kontrakt do końca, to wtedy podejmę decyzję. W najbliższym czasie nigdzie się nie wybieram.

Włodarz miasta zapewnia również iż wszelkie jego obecne poczynania ( m.in.: budowa placu wodnego, kładka pieszo-rowerowa ) wynikają z jego zapowiedzi jakie padły w trakcie kampanii wyborczej na urząd prezydenta.

Anna Fortuna