Przemyślanin Krzysztof Iwaneczko wydał debiutancką płytę

25 stycznia 2019

Krzysztof Iwaneczko prawie cztery lata temu wygrał VI edycję programu „The Voice of Poland”. 18 stycznia do sklepów trafiła jego debiutancka płyta „Jestem”.

Po zwycięstwie w „The Voice of Poland” Krzysztof Iwaneczko występował na scenie, wraz z Pauliną Sekut – Jeżyną zaśpiewał utwór promujący komedię romantyczną „Narzeczony na niby”, a także pracował nad wydaniem płyty. W 2017 roku pojawił się singiel artysty „Tonę” zapowiadający jego płytę.

– Kochani, to ważny dla mnie czas, w którym wydarzy się wiele rzeczy. Rzeczy, na które długo czekałem. Pierwszą z nich jest klip, który mam zaszczyt przedstawić. Jest to drugi i obiecuje – ostatni singiel zapowiadający moją debiutancką płytę. Dziękuje tym, dzięki którym powstał i tym którzy na niego czekali. – napisał w grudniu 2018 r. na portalu społecznościowym Krzysztof Iwaneczko. Singlem, który wówczas ukazał się był „Pozwól”.

Debiutancka płyta „Jestem” to 11 autorskich kompozycji nagranych we współpracy z Michałem Kushem zdobywcą trzech Fryderyków oraz Mariuszem Obijalskim.

Wiele moich marzeń już się spełniło. Rozmowa z Krzysztofem Iwaneczko