PRZEMYŚLana Forma! – już w sobotę śniadanie na trawie w ogródku muzealnym

25 maja 2017

Już w najbliższą sobotę pierwsze w tym sezonie śniadanie na trawie w ogródku muzealnym pod hasłem PRZEMYŚLana Forma! Przybywajcie będzie piknikowo, sportowo i zdrowo.

Ubierz się na sportowo, weź ze sobą koc i kosz piknikowy z prowiantem, zabierz znajomych i przyjdźcie razem na PRZEMYSLaną Formę! Dowiecie się, jak dbać o siebie i swoje zdrowie, a przy okazji poprawić formę. Dietetyczka udzieli dobrych wskazówek jak zadbać o odpowiednią dietę. Eksperci pokażą wam super proste ćwiczenia na dobry dzień. Dowiecie się jak skutecznie odstawić używki i jak znaleźć czas na sen i odpoczynek. Poznacie 6 zasad, dzięki którym poprawicie swoją kondycję i samopoczucie. Aby przybliżyć mieszkańcom działalność Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Przemyślu, pomiędzy występami poszczególnych specjalistów przeprowadzony zostanie QUIZ wiedzy o pracy Sanepidu.

Po ćwiczeniach będziecie mogli odświeżyć się pod Wodną Kurtyną, napić się wody i zjeść jabłka z pobliskich sadów. Możecie też przynieść swoje jedzenie, a dietetyczka podpowie wam, jak stworzyć z niego zdrowy, smaczny posiłek. Będzie szansa zbadać swoje ciało pod okiem specjalisty. I nauczyć się na fantomie jak uratować komuś życie.
Zarówno dla dzieci jak i dorosłych przewidziano konkursy z nagrodami.

Organizatorzy: Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Przemyślu, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu, PWiK Przemyśl, Komenda Miejska Policji w Przemyślu, Stowarzyszenie Sportowe Kinsen, Poradnia Dietetyczna Vital, Gospodarstwo Sadownicze Tadeusza Szeligi.
Instruktorki ZUMBY: Katarzyna Kaszycka, Katarzyna Kubicka.

PRZEMYŚLana Forma – 27 MAJA 2017 (SOBOTA) od 10.00 do 14.00, przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej.

fot. Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej