Przemyśl w pierwszej dziesiątce plebiscytu Miasto Roku 2016. Głosuj!

2 grudnia 2016

Przemyśl coraz bliżej wygranej w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016. Twój głos może zdecydować o zwycięstwie!

Przemyśl ma szansę zostać Miastem Roku 2016 – dzięki głosom internautów trafił do pierwszej dziesiątki miast w plebiscycie. Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogą przedstawić najciekawsze walory swoich miejscowości.

Głos można oddawać codziennie na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ Warto też uzasadnić swój wybór – na autorów najciekawszych komentarzy czekają atrakcyjne nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax i 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł.

Dzięki plebiscytowi więcej osób może poznać urok miasta i atrakcje turystyczne regionu. Oprócz tytułu Miasta Roku 2016 miejscowości zyskają bowiem wsparcie HRS – organizatora plebiscytu w promocji regionu w kanałach związanych z marką.

Warto śledzić przebieg głosowania na stronie i profilach społecznościowych HRS i wspierać miasto w drodze do finału plebiscytu.

Szczegółowe informacje dostępne są na www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ i na Facebooku HRS.